10 дешевих авіаперельотів з України на літо від 349 грн. (Берлін, Ларнака, Копенгаген, Болонья…)

Posted on Posted in Wizz Air, Акції, розпродажі, новини, Ідеї маршрутів, МАУ, Секрети мандрівника

Ще не вирішили, де проведете цю літню відпустку? Ми підготували для вас підбірку з 10 дешевих авіаперельотів з України на літо 2018 в країни Європи. Ціна наведена в одну сторону.  Зверніть увагу, до цін переважно включене лише перевезення ручної поклажі, для авіакомпаніі Wizz Air ціни наведені з урахуванням участі у Wizz Discount Club.

1. Львів-Лондон від 349 грн. (авіакомпанія Wizz Air)

2. Львів-Катовіце від 349 грн. (авіакомпанія Wizz Air)

3. Львів-Берлін від 349 грн. (авіакомпанія Wizz Air)

4. Київ-Копенгаген від 429 грн. (авіакомпанія Wizz Air)

5. Київ-Братислава від 679 грн. (авіакомпанія Wizz Air)

6. Київ-Анкара від 1496 грн. (авіакомпанія Pegasus Airlines)

7. Львів-Болонья від 1960 грн. (авіакомпанія МАУ)

8. Київ-Будапешт від 1019 грн. (авіакомпанія Wizzair)

9. Київ-Вільнюс від 1501 грн. (авіакомпанія МАУ)

10. Київ-Ларнака від 1019 грн. (авіакомпанія Wizz Air)

Умови, чинні для всіх рейсів Wizz Air

Предмети ручної поклажі

Ви можете безкоштовно взяти із собою на борт один предмет ручної поклажі, як-от жіночу сумочку, сумку для ноутбука або невеликий рюкзак (розміром 40x30x20 см); цей предмет має вміщатися під сидінням.

Зміни щодо норми ручної поклажі

Валізу на коліщатах (максимального розміру 55x40x23 см) можуть брати із собою та на борт тільки клієнти, які придбали послугу WIZZ Priority. Придбати її ви можете під час бронювання квитка. Вартість - 5-10 євро.

Для зареєстрованого багажу існує варіант багажу на 10 кг до варіантів на 20 і 32 кг.

Перейти на сайт Wizz Air >>> 

Умови Wizz Priority:

  • Ваша ручна поклажа (55 x 40 x 23 см, 10 кг макс.) буде гарантовано перевозитись з вами в салоні (окрім випадків, коли це неможливо з технічних причин).
  • Ви можете взяти ще +1 (одну) маленьку сумку (40 x 30 x 18 cм), а саме, сумку для фотоапарата, для ноутбука, портфель або жіночу сумочку, яку мусите розмістити під сидінням.
  • Вас запросять до посадки першими. Під час прямування до посадки автобусом, ви будете сидіти у відокремленій секції попереду. Двері вашої секції автобусу відчиняться першими, надаючи вам пріоритетний доступ до літака.

Пріоритетна посадка надає вам пріоритет під час посадки в літак, але не передбачає пріоритету під час реєстрації та контролю на авіабезпеку. Якщо ви хочете швидко пройти перевірки на авіаційну безпеку, придбайте швидке проходження контролю на авіаційну безпеку (Security Fast Track)!


Авіакомпанія була створена у 2003 році на чолі з Джозефом Вараді, який став виконавчим директором компанії. Сьогодні компанія Wizz Air обслуговує 420 маршрутів із 25 аеропортів регіону: Гданськ, Люблін, Познань, Катовіце, Варшава та Вроцлав у Польщі, Будапешт і Дебрецен в Угорщині, Софія в Болгарії, Бухарест, Клуж-Напока, Тиргу-Муреш, Ясси, Сібіу, Крайова та Тімішоара в Румунії, Київ в Україні, Прага в Чеській Республіці, Белград у Сербії, Вільнюс у Литві, Скоп'є в Македонії, Рига в Латвії, Тузла в Боснії та Герцеговині, Кутаїсі в Грузії, Кошице в Словакії.

Флот компанії Wizz Air складається з нових, однотипних літаків сімейства A320, у тому числі A320s та A321ceo.

Wizz Air влаштовує розпродажі як для членів клубу знижок Wizz Discount Club, так і для всіх інших потенційних пасажирів. Приєднатися до клубу WDC можна під час бронювання авіаквитка, це вигідно, якщо ви плануєте літати хоча б двічі на рік.


1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

З повагою, Соломія