20 сайтів, де можна знайти безкоштовне житло і роботу

Posted on Posted in Секрети мандрівника

Каучсерфінг і 7 його аналогів – законні способи «отримати» будинок на певний час і оселитися там, – пише how2go.info.

Каучсерфінг

Каучсерфінг заслужено популярний і заснований на довірі і щедрості. Ви безкоштовно приймаєте у себе нових друзів і їздите по всьому світу, користуючись гостинністю інших. Деякі тільки подорожують, а інші настільки щедрі і гостинні, що тільки приймають. Потрібно зареєструватися на сайті, знайти гостинного господаря, прочитати про нього відгуки і написати йому. Це безкоштовно, сайт англійською мовою.

Аналоги каучсерфінгу

Якщо не знайшли потрібних дат і жител на сайті каучсерфінгу, спробуйте:

 • www.hospitalityclub.org – «саморобний» і зовсім некомерційний сайт;
 • globalfreeloaders.com – аналогічний сайт;
 • www.staydu.com – житло безкоштовне, за гроші чи за роботу на місці, можна вибирати;
 • servas.org – співтовариство допомоги один одному в подорожах, засноване дуже давно студентами, які хотіли подорожувати і зупинятися в гостях один в одного. Зупинитися можна на 1-2 дні;
 • warmshowers.org – сайт 100%-ї гостинності. Розрахований на велосипедистів-мандрівників;
 • pitchplace.org – знайди місце для свого намета по всьому світу;
 • bewelcome.org – це сайт де ви можете знайти житло, роботу, друзів.

Доглянь за будинком і живи в ньому

Цей стиль поїздок підходить для тих, хто хоче пожити довше. Ваші обов’язки, зазвичай, – це підтримувати будинок в чистоті, поливати рослини і гуляти з тваринами. Ось сайти, де можна знайти собі будинок:

 • mindmyhouse – 11 044 зареєстрованих домовласників і 5746 доглядачів. Вартість реєстрації – 20 $;
 • housecarers – вартість річної реєстрації – 50 $;
 • luxuryhousesitting – більшість пропозицій в США, але є і Європа в основному Англія. Вартість річної реєстрації – 10 $.

Добре, якщо ви можете показати власнику будинку свою фінансову стабільність, вказати професію і дохід, а також фотографії свого місця проживання, де чисто і затишно.

Працюй де хочеш

 • www.workaway.info – тут можна знайти роботу за житло та їжу по всьому світу. Правда, щоб отримати контакти роботодавців, потрібно оформити платну підписку за 20 доларів в рік;
 • helpx.net – схожий сайт, але безкоштовний;
 • sopotra.com – сайт де можна перевезти посилку і заробити по дорозі.

Ось сайти де можна перевірити, наскільки затребувані саме ваші вміння та досвід в тому чи іншому місці і знайти роботу в будь-якому місті світу. Для цього треба зайти на сайт, ввести населений пункт вашої подорожі, спеціальність, за якою шукаєте роботу, і ви отримаєте список діючих вакансій, умови оплати і контакти роботодавців:

 • anyworkanywhere – сайт заточений під мандрівників. Багато можливостей тимчасової роботи. Є інформація про посольства, хостели, вакансії для волонтерів;
 • craigslist – на цьому сайті крім можливостей роботи в Європі і Америці є спільноти за інтересами, де ви можете знайти друзів;
 • indeed – сайт надає дуже широкі і точні можливості пошуку роботи по всьому світу. Є версія російською мовою;
 • jobs.theguardian

Оренда за копійки

Якщо подорожуєте компанією – найпростіше зайти на сайт AirBNB. Тут ви отримуєте чисту і готову до проживання квартиру або будинок з кухнею, ванною і своїми ключами. Подивіться на ці ціни!

 Де краще зупинитися в Парижі Римі або Барселоні недорого

Їх можна розділити на всіх.Вибирайте!

Екстремальні знижки в готелях

Буває по-різному. Іноді хочеться комфорту: гарненько відмитися і виспатися. Іноді фірма платить, а буває просто немає часу на пошуки: потрібно десь розміститися, щоб відпочити і рухатись далі.
Пошуковик шукає знижки по всіх системах бронювання: Booking.com, Agoda, Ozon, Ostrovok, Oktogo…

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія