Leo Express: знижка 30% на напрямку Кошице – Мукачево – Рахів

Posted on Posted in Leo Express, Акції, розпродажі, новини

Leo Express проводить акцію на напрямку Кошице – Мукачево – Рахів до 29 січня. Подорожуємо до 31 березня. Знижка в розмірі 30% розповсюджується на автобусне сполучення LEB 99xx, а також для комбінованого квитка : залізничне сполучення + автобусне сполучення, посадка/висадка має завжди бути на території України.

Щоб отримати знижку, введіть при купівлі квитка промокод LEO30 у відповідне поле внизу.

 

Перейти на сайт Leo Express >>>

Дізнавайтеся, як придбати дешеві квитки на автобус в країни Європи. Слідкуйте за акціями таких популярних бюджетних автобусних компаній як LeoExpressEcolines та LuxExpress.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія