3дні/2 ночі + сніданки у 4-зірковому готелі Дрездена за 75€/ос.

Posted on Posted in Акції, розпродажі, новини, Дешеве житло в Європі

Вражаюча монументальність німецького міста Дрезден тепер доступніша! Travelbird.de пропонує вам зупинитись у чотиризірковому готелі Wyndham Garden на 2 ночі всього за 75€ при подорожі вдвох.

У пропозицію входить комфортабельний двомісний номер, ресторан і добре укомплектований бар і великий фітнес-центр і оздоровчий центр. Крім того, у ціну номера враховано:

  • 2 ночі в двомісному номері
  • щоденний сніданок
  • 1 вечеря в день приїзду
  • 1 пляшка води в номері
  • доступ до всіх фітнес- та оздоровчих залів
  • вільний Wi-Fi

Акційні номери доступні на лютий, березень, квітень, липень, жовтень та листопад. Але радимо вам поспішити, знижка обмежена у часі!

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія