Booking повертає 40$ за бронювання на 80$! Акція триває!

Posted on Posted in Акції, розпродажі, новини, Дешеве житло в Європі

Сьогодні система бронювання booking.com запропонувала отримати 40$ за кожне бронювання готелю на суму 80 доларів і вище. Про це система сповістила ось таким приємним зеленим рядком внизу екрану.

 

40-baksiv

Щоб отримати повернення коштів, вам потрібно здійснити бронювання на дану суму та прикріпити картку у своєму акаунті, на яку пізніше повернуться кошти.

Забронювати готель на суму 80$ та отримати назад 40$ >>>

Якщо сума, на яку ви плануєте забронювати готель, не перевищує 30 доларів, скористайтеся нашим партнерським посиланням, щоб отримати на карточку 15$ після повернення додому.

Забронювати готель на суму 30$ та отримати назад 15$ >>>

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія