5 ідей для бюджетної подорожі зі Львова до Польщі

Posted on Posted in Wizz Air, Акції, розпродажі, новини, Ідеї маршрутів

Тим часом, як дні стають коротшими, а за вікном все частіше чутно, як краплі осіннього дощу стукають по підвіконню, пропонуємо вам розважити себе плануванням чергової подорожі і доведемо – гарні враження це найкращі ліки від осінньої хандри. Тим більше, що бюджетні напрямки ми для вас вже підібрали. Цього разу вирушаємо зі Львова. Куди? Відчути на дотик дивовижну зустріч двох пір року у Сілезії, побачити дві засніжені Польські столиці або дружньою компанією зустріти Новий рік на Балтійському узбережжі. Або зробити будь-що інше на ваш смак – вирішувати вам. А настрій для цього ми задамо тут.

№1. Побачити зимову красу тисячолітньої польської столиці

Одне з найдавніших міст Польщі. Вперше, письмово Краків згадує арабський мандрівник Ібрагім інб Якуб у 965 році. Тож, на сьогодні місту вже виповнилося щонайменше тисяча років. Протягом цього часу, його спіткала багата і цікава історія, яка залишила по собі численні знаки на вуличках і площах, що відкриваються погляду уважного подорожуючого.

Краків був членом великого європейського торгівельного союзу. Володів Магдебурзьким правом – яке давало йому привілей самоуправління. А з 1320 року – став столицею і місцем коронації польських монархів. У період, коли Польща формально зникла з політичної карти світу, Краків певний час відігравав роль столиці останнього самостійного осередку польської державності.

Тож, на що можна звернути увагу, плануючи відвідати Краків? Справить враження Королівський замок на Вавелі. Заглибитись у багатство міської та загальнодержавної історії можна у Національному музеї. Допомогти зануритися в історичну атмосферу міста зможе відвідування Палацу єпископа Еразма Цьолека. Крім того, вартим уваги є Музей польської авіації. Для початку. Вибір за вами. Дешеві квитки ми підібрали.

Рейс Львів – Краків – Львів: від 21 євро туди-назад у грудні

Приклад швидкого бронювання >>>

№2. Прогулятися вуличками «маленького Парижу» у Верхній Сілезії

Катовіце – центр Сілезького воєводства Польської Республіки. Осердя давнього історичного регіону – Верхньої Сілезії, якою у середньовіччі правила одна з польських династій. Саме місто молоде – засноване воно у ХІХ столітті, під час перебування цих земель у складі Пруссії. Епоха заснування, з її модами, значно вплинула на зовнішній вигляд Катовіце. Місто вже не мало рис середньовічного планування, властивих іншим, старішим європейським містам. Воно постало, цілком увібравши архітектурні тренди свого часу.

На вулицях Катовіце можна зустріти найбільш різноманітні стилі: неокласицизм, модернізм, соціалістичний реалізм, неоготику. Вже наприкінці ХІХ століття центр міста називали «маленьким Парижем».

Катовіце – центр багатоманітного регіону. Місто населяють поляки, етнічні сілезійці, німці, чехи, морави. Цей коктейль культур робить життя Катовіце яскравими і насиченими різноманітними етнічними  та історичними елементами. Тож… буде цікаво!

Рейс Львів – Катовіце – Львів: від 26 євро туди-назад у листопаді

Приклад швидкого бронювання >>>

 

№3. Відвідати місто чеського князя, за яке боролися чотири народи

Вроцлав – це стародавнє місто, яке, протягом свого існування, багаторазово переходило з рук у руки. Заснування Вроцлава приписують чеському князю Вратіславу, на початку Х століття. На згадку про нього, герб міста і до сьогодні містить літеру “W” – вензель князя.

Протягом наступних століть за місто борються поляки, угорці та чехи. До Вроцлава починають активно прибувати і селитися німці, чий вплив на життя міста стає дуже відчутним. У ХV столітті Вроцлав переходить під панування Австрії. Пізніше – у склад Пруссії. А разом із нею – стає частиною об’єднаної Німеччини. І лише після поразки німців у Другій світовій, місто переходить до складу Польської держави.

Протягом своєї тисячолітньої історії Вроцлав пережив багато подій, різні народи змагалися за володіння цим містом. Кожен із них залишив по собі культурну, історичну спадщину. Залишив свій слід на вулицях міста. Віднайти ці послання з минулого – звучить інтригуюче!

Рейс Львів – Вроцлав – Львів: від 28 євро туди-назад у листопаді

Приклад швидкого бронювання ——>

№4. Зустріти Новий рік в оточенні казкової краси узбережжя Балтійського моря

Ґданськ є перлиною на узбережжі Балтійського моря. Місто, з більш ніж тисячолітньою історією, захоплюючою архітектурою та багатством культурної мозаїки місцевого населення приваблює. Тут є на що подивитися. І місто обов’язково відкриватиме вам свої скарби, якщо ви приділите йому увагу. Пропонуємо вам приклад бронювання на новорічний період, ну і наші ідеї – чим цікавим можна зайнятися, окрім самого святкування у ніч на перше січня.

Ґданськом довгий час володів Тевтонський орден. Місто здавна славилося як великий торгівельний хаб. У центрі до сьогодні збереглися дуже красиві будинки XV – XVIII століть. Ґданськ прикрашають численні собори. Місто має одразу дві ратуші – нову і стару (що пов’язане з епохою господарювання тевтонців, які розділили Ґданськ фактично на два міста). Вартує уваги оборонний мур з вежами і міська брама, а також – міський арсенал.

У Ґданську діють численні музеї. Серед яких є такі неординарні, як Музей вежових годинників, розташований у Костелі Св. Катерини. Або як можна відвідати місто на узбережжі Балтики і не зайти до Національного морського музею Польщі. Цікаво, що у місті є пам’ятник князю Володимиру Великому. Не вірите? Відшукайте його самі!

Рейс Львів – Ґданськ – Львів: від 38 євро туди-назад у грудні – січні

Приклад швидкого бронювання >>>

№5. Побачити фенікса, що відновився з попелу

Варшава – столиця Польщі з кінця XVI століття. Цікаво, що походження назви міста виводять від напівлегендарного шляхтича на ім’я Варш (Warsz) та його дружини Сави (Sawa), які за припущеннями могли володіти землею на території сучасного міста. Повною офіційною назвою є – Столичне місто Варшава.

У цього міста багата історія. Статус столиці Варшава успадкувала від Кракова. З того часу і аж до поділу Польщі у XVIII столітті, воно відігравало роль культурного та адміністративного осердя польської державності. Побувала Варшава і під управлінням Російської Імперії. Була і союзником Наполеонівської Франції. У ході драматичних подій Другої світової війни місто було майже повністю зруйноване, проте великими зусиллями місцевих мешканців поступово відродилося у всій своїй красі, фактично піднявшись з попелу.

Якщо би ви хотіли відчути більше атмосфери старовинної Варшави, то вам дорога до Королівського замку. Багато цікавого зможете знайти у варшавському Національному музеї – одному з найбільших музеїв Польщі. Зрозуміти руйнування і відновлення міста у бурхливих подіях двох Світових війн допоможуть експозиції Музею Війська Польського та Музей Варшавського повстання. Крім того, варті уваги Варшавська Олександрівська цитадель – російська фортеця ХІХ століття, а також – ряд красивенних палаців: Вілянівський, Острозьких, Лазенковський, Президентський і так далі… Словом, є чим зайнятися. Бюджетні квитки ми підібрали.

Рейс Львів – Варшава – Львів від 21 євро туди-назад у лютому

Приклад швидкого бронювання >>>


Більше про акції авіакомпаній:

Подорожуйте за бонуси, а не за гроші!

- Готелі з великими знижками радимо шукати на сайті hotelscombined

- Якщо ви хотіли б забронювати комфортну квартиру, використовуйте сервіс airbnb та зупиняйтеся в місцевих мешканців (доступні умови: квартира повністю чи окрема кімната). При реєстрації на airbnb ви отримуєте знижку 54€ на перше бронювання.

- Щоб пересуватися містом зручно, отримайте 60 грн. на свою першу поїздку на таксі Bolt

- Не хочете турбуватися про побут у самостійній поїздці? Придбайте пакетний тур онлайн за допомогою сервісу misto.travel: порівняння цін та умов відпочинку + доступна ціна з кешбеком!

Ми знайшли для вас декілька вигідних пропозицій хостелів та готелів для різного бюджету на період травневих свят (ціни вказані за ніч) в різних містах Польщі. Крім того, якщо ви бронюєте готель на booking.com, 10% від суми бронювання вам повернуть на картку.

1. Варшава, хостел Press Hostel, ціна 7€ за одну людину за добу

poland1

Перейдіть за посиланням >>

2. Варшава, хостел Patchwork Warsaw Hostel , ціна 9€ за одну людину за добу

poland2

Перейдіть за посиланням >>

3. Люблін, готель Willa Jagiellonka, ціна 9€ за одну людину за добу

poland3

Перейдіть за посиланням >>

4. Люблін, готель Wytchnienie, ціна 15€ за одну людину за добу

poland4

Перейдіть за посиланням >>

5. Краків, хостел Benedict Hostel, ціна 8€ за одну людину за добу

poland5

Перейдіть за посиланням >>

6. Краків, хостел The Secret Garden Hostel, ціна 22€ за одну людину за добу

poland6

Перейдіть за посиланням >>

7. Гданськ, хостел Midtown Hostel Gdansk, ціна 18€ за одну людину за добу

poland7

Перейдіть за посиланням >>

8. Гданськ, хостел Hostel Cycle On, ціна 11€ за одну людину за добу

poland8

Перейдіть за посиланням >>

9. Вроцлав, готель Hotel Wieniawa, ціна 20€ за одну людину за добу

poland9

Перейдіть за посиланням >>

10. Вроцлав, готель Dreams Wroclaw, ціна 15€ за одну людину за добу

poland10

Перейдіть за посиланням >>

11. Катовіце, готель Campanile Katowice, ціна 20€ за одну людину за добу

poland11

Перейдіть за посиланням >>

12. Катовіце, готель Economy Silesian Hotel, ціна 21€ за одну людину за добу

poland12

Перейдіть за посиланням >>

 

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

З повагою, Соломія