Booking.com повертає 75 євро за кожне бронювання понад 225 євро

Posted on Posted in Акції, розпродажі, новини, Дешеве житло в Європі

Усім нам відомий сайт з бронювання готелів booking.com пропонує повернути 75 євро за кожне бронювання понад 225 євро. Спеціальна пропозиція до літа?

bukinh

Умови отримання знижки:

  • перейти за бонусним посиланням >>booking.com
  • здійснити бронювання на суму більше 225 євро
  • бути зареєстрованим на сайті >>booking.com
  • надати номер своєї кредитної карти, з якої здійснювалось бронювання

Booking по-різному пропонує повернути бонуси користувачу. Ось що вказано в правилах:

  • Учасник протягом певного (не надто довгого) терміну після завершення проживання має створити акаунт, в налаштуваннях якого зберегти дані своєї дійсної кредитної картки, на яку надійде оплата, або надати ці дані за допомогою електронної форми. На даний момент картки American Express не приймаються.
  • Деякі Бонуси надаються лише певним типам користувачів (наприклад, користувачі, які до цього не бронювали на Booking.com) або бронювань (наприклад, для окремих напрямків). При необхідності це буде зазначено в тексті пропозиції.
  • У певних помешканнях, учасники отримують винагороду в момент бронювання. В таких випадках ця сума винагороди віднімається від загальної вартості бронювання і учасник оплачує суму, що залишилася, під час бронювання.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія