9 причин подорожувати восени

Posted on Posted in Ідеї маршрутів
osin4

Прохолодні ночі та глибоке синє небо ще у серпні натякали нам, що осінь таки не за горами. І ось вона наступила. Ностальгічні пости самі просяться у фейсбук, але ми рекомендуємо витратити цю енергію на планування осінньої подорожі. І ось вам 10 причин, чому осінні мандрівки варті вашого часу.

osin5

1. Виграти ще трохи літа можна тільки подорожуючи.

Go west співають у своїй однойменній пісні Pet Shop Boys. Певне, вони мали на увазі щось інше ;), але ми теж рекомендуємо їхати на південний захід, за сонечком. Відомо, що з приходом осені кількість сонячного світла у наших широтах різко скорочується, що є розповсюдженою причиною депресій. Подорожуйте до сонячних країв!

sicilia

2. У подорожах сам-на-сам теж є щось прекрасне.

Для багатьох початком року є саме осінь, а не Новий рік. Причину цьому можна шукати в традиціях, адже ще з часів Київської Русі саме у вересні християни відзначали день Новоліття. Отож, подорожі на початку старовинного нового року – це можливість покопатися в собі, скласти нові плани та набратися сил на їх виконання.

osin4

3. „З депресії є 2 виходи – аеропорт і вокзал“.

Осінь асоціюється із завершенням природного та й людського циклу життя, адже за нею йде зима. Саме тому усім відома “хандра” підстерігає на кожному кроці. Якщо ви заплануєте мандрівку, то часу сумувати не буде: спочатку планування, потім сам процес, потім гарні спогади та підбиття підсумків.

osin10

4. Якщо для вас 1 вересня – це не про школу, то нехай воно буде про подорожі.

З дитинства 1 вересня потрібно було рано вставати, за будь-якої погоди йти в школу, а пізніше долати відстань у переповненому транспорті до університету. Загалом, радості було мало. Інша справа зараз: жодних іспитів та лекцій, відпочинок можна влаштувати у будь-який зручний час. Нехай ваш внутрішній бунтар порадіє цьому 🙂

osin9

5. Зекономте на подорожах в низькому сезоні.

От вам і практична практична причина вдалих осінніх подорожей – туристичний сезон закінчується і ціни на транспорт, проживання, розваги стрімко падають. Абсолютно реально у жовтні чи листопаді з’їздити, наприклад, на Кіпр удвічі дешевше, ніж у серпні-липні (коли там спека і натовпи туристів).

cyprus

6. Влаштуйте собі осінню відпустку.

Літні відпустки забулися, особливо це відчутно в офісах. Ваші колеги як один змоталися у Туреччину чи Єгипет. Вони вже поділилися враженнями і можливо трохи занурилися в депресію. Ну а вас тільки чекає відпустка і чудова поїздка… Да, і привезіть нарешті щось смачненьке співробітникам!

osin8

7. Подумайте про принцип відпочинку кожного сезону.

Втомлені європейці придумали собі таку корисну традицію: їздити кудись на 1 тиждень кожного сезону. І ми думаємо, що це дуже цікава ідея 🙂 На осінь можна поїхати до моря (так, вже прохолодніше, але купатися все ще можна), а ще краще – влаштувати прогулянково-розвідувальну подорож з рівною кількістю музеїв, галерей, кафе та відпочинку для душі.

osin11

8. Вийдіть із зони комфорту, адже осінь – це пора змін.

Корисно деколи поставити себе у якусь нетипову ситуацію. Такі “вправи” допомагають розширити мислення і отримати незрівнянний досвід. Мандрівка на 100% складається з маленьких виходів із комфортних обставин, бо навіть вихід із дому на зустріч пригодам для когось може стати справжнім викликом.

osin3

9. Підлаштуйте подорож восени під свою визначну дату.

Якщо восени у вас день народження, день весілля чи інша приємна дата, заведіть гарну традицію відзначати чергову річницю у подорожі. Це зблизить вас із половинкою (якщо нагода романтична) або ж стане видатним подарунком самому собі (якщо причина у вас приватна). Святкування у такий спосіб залишитися в пам’яті довше, ніж черговий прихід гостей.

venice kiss

Отакі наші думки про доцільність осінніх поїздок. До речі, замість парасольок беріть, будь ласка, дощовики та рейнкавери на ваші рюкзаки – це зручно і дуже красиво 🙂

А як подорожуєте восени ви?

1001idea.info

Слідкуйте за нами у Facebook та Telegram (отримуйте миттєві повідомлення відразу після публікації новини)!

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

 

  • I must say these are the reasons which shows to travel in autumn.