9 причин подорожувати восени

Posted on Posted in Ідеї маршрутів

Прохолодні ночі та глибоке синє небо ще у серпні натякали нам, що осінь таки не за горами. І ось вона наступила. Ностальгічні пости самі просяться у фейсбук, але ми рекомендуємо витратити цю енергію на планування осінньої подорожі. І ось вам 10 причин, чому осінні мандрівки варті вашого часу.

osin5

1. Виграти ще трохи літа можна тільки подорожуючи.

Go west співають у своїй однойменній пісні Pet Shop Boys. Певне, вони мали на увазі щось інше ;), але ми теж рекомендуємо їхати на південний захід, за сонечком. Відомо, що з приходом осені кількість сонячного світла у наших широтах різко скорочується, що є розповсюдженою причиною депресій. Подорожуйте до сонячних країв!

sicilia

2. У подорожах сам-на-сам теж є щось прекрасне.

Для багатьох початком року є саме осінь, а не Новий рік. Причину цьому можна шукати в традиціях, адже ще з часів Київської Русі саме у вересні християни відзначали день Новоліття. Отож, подорожі на початку старовинного нового року – це можливість покопатися в собі, скласти нові плани та набратися сил на їх виконання.

osin4

3. „З депресії є 2 виходи – аеропорт і вокзал“.

Осінь асоціюється із завершенням природного та й людського циклу життя, адже за нею йде зима. Саме тому усім відома “хандра” підстерігає на кожному кроці. Якщо ви заплануєте мандрівку, то часу сумувати не буде: спочатку планування, потім сам процес, потім гарні спогади та підбиття підсумків.

osin10

4. Якщо для вас 1 вересня – це не про школу, то нехай воно буде про подорожі.

З дитинства 1 вересня потрібно було рано вставати, за будь-якої погоди йти в школу, а пізніше долати відстань у переповненому транспорті до університету. Загалом, радості було мало. Інша справа зараз: жодних іспитів та лекцій, відпочинок можна влаштувати у будь-який зручний час. Нехай ваш внутрішній бунтар порадіє цьому 🙂

osin9

5. Зекономте на подорожах в низькому сезоні.

От вам і практична практична причина вдалих осінніх подорожей – туристичний сезон закінчується і ціни на транспорт, проживання, розваги стрімко падають. Абсолютно реально у жовтні чи листопаді з’їздити, наприклад, на Кіпр удвічі дешевше, ніж у серпні-липні (коли там спека і натовпи туристів).

cyprus

6. Влаштуйте собі осінню відпустку.

Літні відпустки забулися, особливо це відчутно в офісах. Ваші колеги як один змоталися у Туреччину чи Єгипет. Вони вже поділилися враженнями і можливо трохи занурилися в депресію. Ну а вас тільки чекає відпустка і чудова поїздка… Да, і привезіть нарешті щось смачненьке співробітникам!

osin8

7. Подумайте про принцип відпочинку кожного сезону.

Втомлені європейці придумали собі таку корисну традицію: їздити кудись на 1 тиждень кожного сезону. І ми думаємо, що це дуже цікава ідея 🙂 На осінь можна поїхати до моря (так, вже прохолодніше, але купатися все ще можна), а ще краще – влаштувати прогулянково-розвідувальну подорож з рівною кількістю музеїв, галерей, кафе та відпочинку для душі.

osin11

8. Вийдіть із зони комфорту, адже осінь – це пора змін.

Корисно деколи поставити себе у якусь нетипову ситуацію. Такі “вправи” допомагають розширити мислення і отримати незрівнянний досвід. Мандрівка на 100% складається з маленьких виходів із комфортних обставин, бо навіть вихід із дому на зустріч пригодам для когось може стати справжнім викликом.

osin3

9. Підлаштуйте подорож восени під свою визначну дату.

Якщо восени у вас день народження, день весілля чи інша приємна дата, заведіть гарну традицію відзначати чергову річницю у подорожі. Це зблизить вас із половинкою (якщо нагода романтична) або ж стане видатним подарунком самому собі (якщо причина у вас приватна). Святкування у такий спосіб залишитися в пам’яті довше, ніж черговий прихід гостей.

venice kiss

Отакі наші думки про доцільність осінніх поїздок. До речі, замість парасольок беріть, будь ласка, дощовики та рейнкавери на ваші рюкзаки – це зручно і дуже красиво 🙂

А як подорожуєте восени ви?

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія