Airbnb: квартири від 26€ в Берліні, Будапешті, Болоньї та Брно на вересень

Posted on Posted in Airbnb, Акції, розпродажі, новини, Ідеї маршрутів

Літо у розпалі (а ще ж попереду оксамитовий сезон 🙂 ), тому ми підготували для вас варіанти проживання за допомогою сервісу Airbnb в Берліні, Будапешті, Болоньї та Брно на вересень 2018 року (ціни починаються від 26€ за розміщення двох гостей в окремій квартирі). Це ще один варіант – альтернатива готелям, який додає вашій подорожі особливого шарму, адже ви живете практично як місцевий.

Зверніть увагу, що до вартості житла при бронюванні буде додано сервісний збір та плату за прибирання, тому є сенс бронювати квартиру на довший термін, наприклад, на тиждень. Крім того, на ваше перше бронювання застосовується знижка в розмірі 42€, отримати її можна тут. Якщо бонус вас не влаштовує, спробуйте переключити мову та валюту внизу сторінки (величина бонуса змінюється залежно від мовної версії сайту).

Квартири в Будапешті, Угорщина (ціна за добу для двох, оренда цілої квартири):

Перейти на Airbnb >>>

Квартири у Болоньї, Італія (ціна за добу для двох, оренда цілої квартири):

Перейти на Airbnb >>>

Квартири у Брно, Чехія (ціна за добу для двох, оренда цілої квартири):

Перейти на Airbnb >>>

Квартири у Берліні, Німеччина (ціна за добу для двох, оренда цілої квартири):

Перейти на Airbnb >>>

Сервіс Airbnb почав свою роботу в серпні 2008 року в Сан-Франциско, штат Каліфорнія. Airbnb – це безпечний і надійний майданчик, де можна здати, знайти і забронювати унікальне житло в будь-якій точці світу на сайті або за допомогою мобільного пристрою або планшета. Airbnb функціонує в більш ніж 65 000 містах і 191 країні.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

З повагою, Соломія