AirBnB дозволяє розділяти плату за проживання на всіх

Posted on Posted in Airbnb, Акції, розпродажі, новини, Дешеве житло в Європі

Віднедавна сервіс бронювання квартир AirBnB запровадив нову функцію, що дозволяє розділяти плату за проживання на всіх, хто знімає житло разом. Наприклад, ви подорожуєте в Барселону і вчотирьох орендуєте квартиру. Раніше хтось один мав заплатити всю суму за групу, а тепер ви можете її розділити. Тим не менше, кожен може заплатити за іншого учасника, якщо той не має можливості або не встигає внести суму до певного терміну.

Якщо повна вартість оренди не оплачується за визначений час, бронювання відміняється, а ті, хто вніс свою частину, отримують гроші назад.

airbnb-discount1

Як це працює?

Після того як ви забронювали житло, на наступній сторінці ви можете запросити друзів для оплати бронювання. Для цього ви можете додати їх імена та адреси або надіслати посилання. Якщо в них немає акаунта AirBnB, їм буде необхідно зареєструватись.

На сторінці оплати ви зможете побачити, хто заплатив самостійно, а хто вніс оплату за іншого або покрив недостачу коштів. За 24 години до терміну закінчення оплати система надішле вам нагадування по емейлу.

Ось що Airbnb пише про себе:

Сервіс Airbnb почав свою роботу в серпні 2008 року в Сан-Франциско, штат Каліфорнія. Airbnb – це безпечний і надійний майданчик, де можна здати, знайти і забронювати унікальне житло в будь-якій точці світу просто на сайті або за допомогою мобільного чи планшета.

Квартира на одну ніч, замок на тиждень або вілла на місяць – Airbnb дарує людям унікальні враження від подорожей в більш ніж 65 000 містах і 191 країні. Крім того, Airbnb – найлегший шлях показати своє вільне житло мільйонам людей і заробляти на його оренді.

Додам від себе, що користуюся цим сервісом уже 2 роки (6 проживань) і поки що це лише приємний досвід та комфортна можливість зупинитися в (не)знайомому місті, відчувши його атмосферу. Готель ніколи не дасть такого відчуття затишку за помірну ціну. Інша добра новина – ви можете зупинятися безкоштовно, використовуючи бонус за запрошених на Airbnb друзів.

За цим посиланням ви отримуєте до 34 євро на перше проживання >>>

airbnb-discount

Якщо сума при переході за лінком відрізняється від 34 євро, спробуйте обрати іншу мову (внизу сторінки).

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

З повагою, Соломія