Американська компанія шукає блогера, який за $ 12 000 буде все літо подорожувати і пити пиво

Posted on Posted in Акції, розпродажі, новини, Смак Європи

Подорожувати, пити з друзями і писати про це в блог – виявляється, таке заняття теж може бути професією, що приносить гроші. Компанія “Світ пива” з Флориди, яка розвиває мережу таверн з крафтовим пивом, шукає трьох стажерів, які за $12000 проведуть літо в поїздках, розпиваючи пиво. Це – офіційний опис вакансії, а заявки на неї приймаються до 26 березня, – пише ain.ua.

Фактично від стажерів вимагається їздити від пивоварні до пивоварні, від бару до бару, пробувати різні сорти пива, відвідувати пивні фестивалі та розповідати про свій алкогольний квест в блозі і соціальних мережах.

Це все ж стажування, а не повноцінна робота, так що плата за неї буде одноразовою. Компанія також зобов’язується покрити всі витрати на проїзд та проживання. І на все пиво.

Щоб взяти участь у конкурсі, потрібно заповнити анкету онлайн, вказавши свої акаунти в соціальних мережах, зняти однохвилинне відео, яке розповідало б, чому даний кандидат найкраще підходить в стажери Drink It Intern. У ньому можна розповісти про улюблене пиво, звіт з поїздки до пивоварні, продемонструвати якийсь свій талант.

Найцікавіше: щоб подаватися на вакансію, потрібно бути старше 21 року (вік, з якого в США можна пити), але не потрібно бути громадянином США. Правда, ви повинні обов’язково мати дозвіл на роботу в цій країні.

Фіналістів виберуть вже 28 березня, а з 4 квітня будуть проводитися інтерв’ю з претендентами. Вже з кінця квітня троє стажерів відправляться в свій алкогольний тур.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія