Автомобілем через кордон: інтерактивна карта і веб-камери для відстеження черг на кордонах з Польщею, Угорщиною, Словаччиною та іншими країнами

Posted on Posted in Акції, розпродажі, новини, Секрети мандрівника

11 червня набув чинності безвізовий режим України з країнами ЄС. Щоб розпланувати свій час і надовго не застрягти в черзі, Державна прикордонна служба запропонувала громадянам, які їдуть за кордон власним транспортом, відстежувати завантаженість пропускних пунктів в реальному часі за допомогою спеціальних інтернет-сервісів, – пише AIN.ua.

На сайті відомства доступні два способи ознайомитися з актуальною ситуацією на будь-якому з прикордонних пропускних пунктів з України в Європу: веб-камери «Кордон online» та інтерактивна карта. Щоб скористатися першим сервісом, необхідно вибрати країну в’їзду і потрібний пропускний пункт.

Сервіс працює тільки з браузерами, які підтримують Flash. Також час від часу він працює нестабільно на пропускних пунктах, які користуються особливою популярністю серед українців. Повну картину завантаженості пропускних пунктів дає інтерактивна карта, яка демонструє потік машин одночасно на всіх пропускних пунктах по всій кордоні України в конкретну точку часу.

rava

На карту нанесені автомобільні, залізничні, повітряні та річкові пункти перетину кордону. Червоним виділені пункти, завантаженість яких висока, синім – середня, зеленим – вільні від черг пункти. По кліку на іконку можна вивести інформацію про кількість машин в черзі і подивитися загальну пропускну спроможність пункту. Наприклад, пункт «Шегині-Медика» середньому пропускає 66 легкових автомобілів.

shegyni

Тут же на мапі можна відразу вивести відео з веб-камер, якщо у вас встановлений Flash Player. Дані на карті оновлюються регулярно раз на кілька годин. Пропускні пункти на ній можна сортувати по країні, типу пункту, а можна вибрати пункт за назвою.

AIN.ua рекомендує при виборі пропускного пункту керуватися не тільки ступенем завантаженості, але також станом траси, по якій ви плануєте добиратися до пункту призначення.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія