9 очікуваних розпродажів авіа- та автобусних квитків з нагоди Black Friday

Posted on Posted in Ernest Airlines, Акції, розпродажі, новини

Щоб не втрачати час, ми підготували для вас популярні сайти транспортних компаній (авіакомпанії-лоукостери та бюджетні автобусні перевізники), що влаштовують розпродажі. Останній тиждень листопада – це відомий час акцій в рамках Black Friday (цього року – 24 листопада) та Cyber Monday (27 листопада).

Ось список авіа- та автобусних компаній, що вже влаштовують розпродажі дешевих квитків або планують їх робити:

Розпродажі авіакомпаній

Ryanair – найбільший лоукостер Європи. Ось уже кілька днів бомбить великими розпродажами дешевих авіаквитків Європою. Для нас підходять авіаквитки з Польщі.

Volotea – лоукостер, популярний в Західній Європі. Акція вже триває. Можливо, будуть ще.

Wizz Air – авіа-лоукостер, що відомий своїми частими розпродажами авіаквитків від 250 грн. Літає з України (Львів та Київ, Жуляни). Сьогодні лоукостер проводить акцію та розпродує авіаквитки на 20% дешевше.

Ernest Airlinesдарує 30% знижки на авіаквитки до кінця березня.

Vueling – авіакомпанія, що літає з Києва до Рима та в Барселону. В рамках Чорної Пятниці розпродує мільйон авіаквитків за ціною від 15 євро. З України ціни починаються від 70 євро до Рима та від 80 євро до Барселони у дві сторони.

Pegasus – авіакомпанія, що літає з України в Туреччину. Сьогодні розпродує авіаквитки зі знижкою 50%.

Розпродажі автобусних компаній

sa-bus-2

Polskibus – польський автобусний перевізник, що подорожує навіть до України (правда, в партнерстві), а також в сусідні країни з Польщею. Зараз є знижки на короткі періоди часу.

Ecolines – великий автобусний перевізник (вирушає з України). Поки що тривають його акційні пропозиції до Вроцлава з нагоди запуску нового рейсу.

Flixbus – німецька автобусна компанія, що мала б анонсувати акцію на Black Friday.

Якщо згаданих транспортних компаній вам замало, перегляньте список лоукост-автобусів по Європі. Також читайте, як придбати дешеві квитки на автобус в країни Європи.

Дізнавайтеся, як придбати дешеві квитки на автобус в країни Європи. Слідкуйте за акціями таких популярних бюджетних автобусних компаній як PolskiBusLeoExpressEcolines та LuxExpress.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія