9 очікуваних розпродажів авіа- та автобусних квитків з нагоди Black Friday

Posted on Posted in Ernest Airlines, Акції, розпродажі, новини

Щоб не втрачати час, ми підготували для вас популярні сайти транспортних компаній (авіакомпанії-лоукостери та бюджетні автобусні перевізники), що влаштовують розпродажі. Останній тиждень листопада – це відомий час акцій в рамках Black Friday (цього року – 24 листопада) та Cyber Monday (27 листопада).

Ось список авіа- та автобусних компаній, що вже влаштовують розпродажі дешевих квитків або планують їх робити:

Розпродажі авіакомпаній

Ryanair – найбільший лоукостер Європи. Ось уже кілька днів бомбить великими розпродажами дешевих авіаквитків Європою. Для нас підходять авіаквитки з Польщі.

Volotea – лоукостер, популярний в Західній Європі. Акція вже триває. Можливо, будуть ще.

Wizz Air – авіа-лоукостер, що відомий своїми частими розпродажами авіаквитків від 250 грн. Літає з України (Львів та Київ, Жуляни). Сьогодні лоукостер проводить акцію та розпродує авіаквитки на 20% дешевше.

Ernest Airlinesдарує 30% знижки на авіаквитки до кінця березня.

Vueling – авіакомпанія, що літає з Києва до Рима та в Барселону. В рамках Чорної Пятниці розпродує мільйон авіаквитків за ціною від 15 євро. З України ціни починаються від 70 євро до Рима та від 80 євро до Барселони у дві сторони.

Pegasus – авіакомпанія, що літає з України в Туреччину. Сьогодні розпродує авіаквитки зі знижкою 50%.

Розпродажі автобусних компаній

sa-bus-2

Polskibus – польський автобусний перевізник, що подорожує навіть до України (правда, в партнерстві), а також в сусідні країни з Польщею. Зараз є знижки на короткі періоди часу.

Ecolines – великий автобусний перевізник (вирушає з України). Поки що тривають його акційні пропозиції до Вроцлава з нагоди запуску нового рейсу.

Flixbus – німецька автобусна компанія, що мала б анонсувати акцію на Black Friday.

Якщо згаданих транспортних компаній вам замало, перегляньте список лоукост-автобусів по Європі. Також читайте, як придбати дешеві квитки на автобус в країни Європи.

Дізнавайтеся, як придбати дешеві квитки на автобус в країни Європи. Слідкуйте за акціями таких популярних бюджетних автобусних компаній як LeoExpressEcolines та LuxExpress.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

З повагою, Соломія