Авіаквитки всередині Європи за 4,86€ (+ваучер на 10€ на рейси Volotea без акції)

home-en

Лоукостер Volotea вкотре проводить акцію на перельоти між Іспанією, Францією, Італією, Чехією і пропонує квитки по 4,86€ на міжнародні авіарейси Європою та польоти всередині країн. Зауважимо, що для того, щоб придбати квиток, не потрібно бути членом клубу Supervolotea. Щоб отримати ціну 4,86 євро, а не 5, отрібно оплатити квиток карткою Visa Debit.

volotea2017

Дати подорожі: до кінця листопада 2017

Дати бронювання: до 3 березня 2017.

Ось скріншоти з доступними напрямками:

volotea-cehia volotea-ispania volotea-italia volotea-francia

Ваучер Volotea на 10 євро

Крім того, у вас є можливість отримати ваучер на 10 євро для перельотів з компанією Volotea. На жаль, знижка не діє на акційні авіаквитки. Щоб отримати знижку, потрібно зареєструватися з посилання вашого друга. Нехай, цим другом станемо ми.

Ось лінк >>>отримати 10€

Після реєстрації на пошту ви отримаєте таке повідомлення:

volotea-10-eur

Отриманий ваучер дійсний рік з дати реєстрації та може бути використаний за умов бронювання авіаквитків з вашого акаунта на сайті Volotea. Ви можете відзначити, що хочете скористатися ваучером наприкінці купівлі авіаквитка, коли вводитимете платіжні дані.

volotea-10-eur1

Ви також можете запрошувати своїх друзів та отримувати за кожного по 10 євро. Ваучер на 10 євро ще нікому не позаважав, а від розсилки Volotea можна за потреби відписатися.

Дізнавайтеся більше про акції Wizz Air, акції Ryanair та акції інших авіакомпаній. Бюджетне помешкання з великими знижками радимо шукати на сайті hotelscombined або використовуйте сервіс airbnb та зупиняйтеся в місцевих мешканців (доступні умови: квартира повністю чи окрема кімната). При реєстрації на airbnb ви отримуєте знижку 38€ на перше бронювання.

1001idea.info

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей