Як купити авіаквитки Wizz Air дешевше: 5 соковитих порад

Posted on Posted in Wizz Air, Дешеві авіалінії, Секрети мандрівника

Лоукостер Wizz Air – один з найдоступніших авіаперевізників для українців. Попри намагання МАУ заявити себе бюджетною авіакомпанією, ціни на авіаквитки Wizz Air суттєво вигідніші. Як і аеропорт вильоту, що знаходиться неподалік Києва, а отже додаткові кошти на добирання до Борисполя тратити не потрібно.

Ми літаємо часто, а тому не любимо витрачати зайві гроші на транспорт. Авіаквитки Wizz Air зручні ще й тому, що їх можна придбати лише в одну сторону і ціна від цього не збільшиться. Ви можете вилетіти до Вільнюса, а повернутися з Катовіце, подорожуючи наземним транспортом по Європі.

У цій статті ми поділимося з вами нашими знахідками, які відкрили в ході мандрівок та активної співпраці з Wizz Air у вигляді пасажир-авіакомпанія. Ось поради, які ми детально розглянемо у сьогоднішній статті та допоможемо вам зберегти гроші при плануванні поїздки в Європу.

1. Купуйте авіаквитки під час періодичних розпродажів Wizz Air

Це дуже легко – просто слідкуйте за нашим сайтом, де ми відразу повідомляємо про розпродаж авіаквитків. Зазвичай авіакомпанія розпродує квитки за таким принципом: перший день – знижка 20% на авіаквитки для членів клубу WDC, другий день – для всіх.

Зауважте, що під час розпродажів авіакомпанія додає дешевих авіаквитків ціною навіть 200 грн. (напрямок Київ-Вільнюс), а поєднуючи їх зі знижкою 20% (що насправді всього 40 грн.), отримуємо бюджетний переліт.

Отже – правило №1: купуємо авіаквитки не тому, що знижка, а тому що з’явився новий набір дешевих квитків.

2. Ставайте членами клубу WDC – це може бути безкоштовно

Пояснюємо. Членство в клубі дає вам протягом 1 року суттєві знижки на авіаквитки. Недавно Wizz Air запропонував нам промо-код на купівлю членства зі знижкою 250 грн. Як придбати це членство, покроково описано у нашій статті. Додамо, що вартість членства окупиться для вас уже під час першого перельоту. Членство діє на вас та одного попутника (або групове – на 5 осіб за вищим тарифом).

Приклад авіаквитка з різницею в ціні для членів Wizz Discount Club
Приклад авіаквитка з різницею в ціні для членів Wizz Discount Club

3. Не спішіть оплачувати покупку авіаквитка кредиткою. З вас можуть зняти набагато більше грошей

За міжнародними стандартами, покупка та продаж авіаквитків здійснюється у валюті (переважно в доларах). Отже, якщо ви обираєте валюту – гривні, то дуже імовірно, що оплативши кредиткою, з вас знімуть в 1,5 разів більшу суму з причини подвійної конвертації. ПриватБанк сьогодні контролює цю систему і попереджає користувачів про ризики. За умовчанням у Приваті стоїть обмеження на покупки в інтернеті, що передбачають подвійну конвертацію валюти. Ось як пояснює цей принцип Приват:

Подвійна конвертація - авіаквитки Wizz Air

Наприклад, Ви купуєте в іноземному магазині на суму $100. Банк, що обслуговує магазин (називається банк-еквайрер), «конвертує» долари в гривні за своїм курсом, припустімо, 16,3 грн/1 дол. Тому магазин показує покупцеві ціну ₴1 630. Коли купівлю здійснено, банк-еквайрер надсилає в MasterCard/Visa інформацію про те, що пройшов платіж ₴1 630 з конвертацією в долари, і бере в платіжних систем уже не $100, а суму в доларах за офіційним курсом платіжних систем (наприклад, 15,87). Виходить, що банк-еквайрер отримує за цю транзакцію 1 630/15,87 = $102,7.

Далі платіжна система виставляє українському банку (банк-емітент) для оплати $102,7. Ці долари вже конвертуються знову в гривні за картковим курсом банку-емітента (наприклад, 19,6). У результаті в клієнта списується з картки 102,7 * 19,6 = 2 013 грн, а не 1 630 грн.

А ось який лист надсилає ПБ користувачам, що чуть не потратились:

ПриватБанк - авіаквитки Wizz Air
ПриватБанк – авіаквитки Wizz Air

Виникає запитання: як оплатити авіаквиток Wizz Air у гривнях?

На допомогу приходить досвід, завдяки якому ми зекономили багато нервів та коштів. Ось він:

4. Для оплати авіаквитка вибирайте опцію “банківський переказ” та платіть у гривнях

Перевірено на власному прикладі, а навіть вияснено одну цікаву деталь. Покупка авіаквитка здійснювалась у вихідний день (а отже небанківський), але на сайті Wizz Air було сказано, що квиток потрібно оплатити протягом 24 годин після бронювання, інакше він буде скасований. 

Нічого подібного! На лінії підтримки нам проговорилися, що бронь висить 9 днів, а після того її знімають. І справді – оплату квитка ми здійснили через 3 дні, а на наступний день отримали підтвердження про оплату та квиток без жодних додаткових доплат та подвійної конвертації. 

Для закріплення ефекту наступний квиток було заброньовано аналогічно. Так виглядає кінцева сторінка, якщо ми обрали банківський переказ:

bank

Для сплати в банку вибираємо гривню і підтверджуємо обраний варіант.

Сума для оплати - авіаквитки Wizz Air
Сума для оплати – авіаквитки Wizz Air

Після замовлення рейсу отримуємо на пошту повідомлення з номером бронювання, який вказуємо при оплаті авіаквитка. Можна сплатити в банку, а можна онлайн-переказом (наприклад, в Приват24).

Бронювання - авіаквитки Wizz Air
Бронювання – авіаквитки Wizz Air

Уважно перечитайте та правильно зазначте реквізити отримувача – вони кожного разу змінюються. Для певності передзвоніть на лінію підтримки та дізнайтеся, чи вдало пройшов платіж за номером бронювання.

5. Не впевнені, що полетите, але ціна на авіаквитки Wizz Air приємна? Бронюйте через банківський переказ

А тепер використаємо наші знання з попереднього пункту, щоб мати час на роздуми під час розпродажів дешевих авіаквитків. Що мається на увазі?

Наприклад, Wizz Air влаштовує розпродаж квитків лише 1 день (так зазвичай і буває), а ви знайшли собі чудовий переліт з Києва до Будапешта за 700 грн. в обидві сторони. Ціна гарна, але ви ще не знаєте, чи зможете полетіти – а завтра акція (як і квитки) вже мине і знижки пропадуть.

Якщо ви більше, ніж на 50% впевнені, що скористаєтеся квитками – бронюйте їх та обирайте банківський переказ. Згідно з нашим досвідом, 5 днів ви точно маєте на роздуми. А якщо плани зміняться, просто не оплачуйте квиток через банк і він за деякий час анулюється автоматично – без жодних штрафів.

Перевага цього способу: ціну зі знижкою ви можете затримати на кілька днів, адже ціна вже не зміниться, а завтра таких квитків ви не знайдете – розкуплять.

Банківський переказ може тривати до 5 днів, про що зазначено на сайті, а тому протягом доби ваш квиток точно ніхто не анулює, особливо на вихідних. Менеджери – також люди, а всі операції з квитками здійснюються вручну.

Це лише кілька знахідок, якими ми ділимося з вами просто так! Якщо у вас виникли запитання чи доповнення, ласкаво просимо в коментарі!

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

З повагою, Соломія