Автобус Ужгород-Кошице по 1 грн.!

Posted on Posted in Акції, розпродажі, новини, Дешеві автобуси

Ужгородське АТП проводить акцію: автобусом з Ужгорода в Кошице можна дістатися за 1 грн.!

Період подорожі: з 15 по 31 грудня 2018 року

Перейти на сайт перевізника >>>

Словаччина — країна-сусідка, з якою ми ділимо не лише частину кордону, а й Карпати. Так! Татри — це частина Карпатських гір, з найвищою вершиною під назвою Герлаховський штит (2655 м). Літній трекінг у Високих Татрах технічно не складний, проте рекомендується мандрувати з гідом. Зимою тут працюють комфортні гірськолижні курорти, які задовольнять потреби початківців та “сердячків”. Мальовничу природу Словаччини добре охороняють — на території країни аж 25 національних парків та заповідників. Мандрувати країною краще на авто, оскільки постійно хочеться зупинятися: середньовічні замки, озерний дайвінг, термальні басейни та аквапарки, ріки з дайвінг-турами... А ще ж затишна Братислава, звідки до Відня ходить звичайна приміська електричка! Дізнавайтеся, як придбати дешеві квитки на автобус в країни Європи. Слідкуйте за акціями таких популярних бюджетних автобусних компаній як LeoExpressEcolines та LuxExpress.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія