Аеропорт Білої Церкви планують зробити міжнародним

Posted on Posted in Аеропорти України

Для цього вже розробляють відповідну документацію. Авіакомплекс в Білій Церкві має отримати статус міжнародного, заявив голова Київської обласної державної адміністрації Олексій Чернишов.

“Є відома європейська практика розташування аеропортів на невеликій відстані від столиці, які обслуговують лоукост. Наш аеропорт Біла Церква отримає статус міжнародного і залучить нові авіакомпанії”, – сказав Чернишов.

Як зазначив Чернишов, також планують відкрити пункт пропуску через державний кордон та збудувати пасажирський і вантажний термінали.

“Поруч з аеропортом – залізниця, це створить унікальний комфортний хаб для перевізників. Ми очікуємо, що це позитивно вплине на розвиток туризму і економіки України”, – підсумував він.

Вигляд аеропорту Білої Церкви з супутника

Укінці 2018 року Біла Церква ініціювала запит статусу міжнародного аеропорту. Міжнародні консультанти розробили техніко-економічне обґрунтування аеропорту згідно з програмою технічної допомоги Європейської комісії для України. Модернізація Білоцерківського авіаційного комплексу є пілотним проектом цієї програми.


Більше про акції авіакомпаній:

Подорожуйте за бонуси, а не за гроші!

- Готелі з великими знижками радимо шукати на сайті hotelscombined

- Якщо ви хотіли б забронювати комфортну квартиру, використовуйте сервіс airbnb та зупиняйтеся в місцевих мешканців (доступні умови: квартира повністю чи окрема кімната). При реєстрації на airbnb ви отримуєте знижку 54€ на перше бронювання.

- Щоб пересуватися містом зручно, отримайте 60 грн. на свою першу поїздку на таксі Bolt

- Не хочете турбуватися про побут у самостійній поїздці? Придбайте пакетний тур онлайн за допомогою сервісу misto.travel: порівняння цін та умов відпочинку + доступна ціна з кешбеком!

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

З повагою, Соломія