У Києві відкрили новий паспортний центр, що прийматиме в день 1500 осіб

Posted on Posted in Акції, розпродажі, новини, Секрети мандрівника

У Києві в торгово-розважальному центрі “Україна” на площі Перемоги відкрився найбільший центр оформлення біометричних закордонних паспортів. Про це повідомляє прес-служба держпідприємства “Документ”.

Центр “Паспортний сервіс” перенесений в ТРЦ “Україна” з будівлі на бульварі Шевченка 27. Повідомляється, що всі закордонні паспорти, документи на які були подані в цій будівлі, будуть видаватися в новому центрі в ТРЦ “Україна”. У суботу новий центр уже працював кілька годин в тестовому режимі.

Площа нового центру становить 1400 квадратних метрів. Для прийому документів, фотографування і зняття біометричних даних будуть використовуватися 27 робочих станцій. Отримати готові документи бажаючі зможуть в дев’яти віконцях видачі. Планується, що новий центр в день зможе прийняти понад 1500 осіб.

У липні держпідприємство “Документ” розширило “Паспортний сервіс” в Харкові. Повідомляється про прийдешнє розширенні такого центру у Львові.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

З повагою, Соломія