У Києві відкрили новий паспортний центр, що прийматиме в день 1500 осіб

Posted on Posted in Акції, розпродажі, новини, Секрети мандрівника

У Києві в торгово-розважальному центрі “Україна” на площі Перемоги відкрився найбільший центр оформлення біометричних закордонних паспортів. Про це повідомляє прес-служба держпідприємства “Документ”.

Центр “Паспортний сервіс” перенесений в ТРЦ “Україна” з будівлі на бульварі Шевченка 27. Повідомляється, що всі закордонні паспорти, документи на які були подані в цій будівлі, будуть видаватися в новому центрі в ТРЦ “Україна”. У суботу новий центр уже працював кілька годин в тестовому режимі.

Площа нового центру становить 1400 квадратних метрів. Для прийому документів, фотографування і зняття біометричних даних будуть використовуватися 27 робочих станцій. Отримати готові документи бажаючі зможуть в дев’яти віконцях видачі. Планується, що новий центр в день зможе прийняти понад 1500 осіб.

У липні держпідприємство “Документ” розширило “Паспортний сервіс” в Харкові. Повідомляється про прийдешнє розширенні такого центру у Львові.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія