Сервіс поїздок Bolt (Taxify) страхуватиме пасажирів до 1 000 000 грн.

Posted on Posted in Автомобілі, Акції, розпродажі, новини

Сервіс таксі Bolt домовився зі страховою компанією «Уніка», що з липня цього року кожну поїздку вони страхуватимуть до 1 млн. грн.

Страхові платежі покриває Bolt: ні з водія, ні з пасажира плата за страхування не стягується. Страхування буде поширюватися на всі поїздки Україною. «За умовами програми, при настанні страхового випадку постраждалим буде проводитися відповідна виплата в межах страхової суми, а також надаватиметься безкоштовна психологічна консультація», – повідомили в компанії.

Раніше ми повідомляли, що сервіс запустився крім Києва в Одесі та Львові. Ось наш власний досвід користування сервісом після його запуску в Києві.

За промокодом UXRTM4 даруємо вам 60 грн. на першу поїздку.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія