Booking.com повертає 15$ або 10% за кожне бронювання

Posted on Posted in Акції, розпродажі, новини, Дешеве житло в Європі, Секрети мандрівника

Система бронювання готелів Booking запустила акцію, за умовами якої ви можете отримати 15$ або 10% від вартості вашого готелю на картку після повернення з готелю. Як це зробити?

  1. Перейдіть за посиланням >>
  2. Забронюйте готель/хостел
  3. Після подорожі отримайте повернення коштів на кредитку, з якої ви здійснили бронювання.

Крім того, ви можете заробити собі на готель, поділившись власним партнерським посиланням (наприклад, у соцмережі). Для цього потрібно мати акаунт booking.com та поділитися своїм посиланням з друзями. Отримати власний лінк після реєстрації можна за умови, якщо ви вже здійснили поїздку з вашого акаунта на букінгу.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія