Bravo Airways обіцяє за свій рахунок привезти 850 українських туристів з Тунісу

Posted on Posted in Bravo, Акції, розпродажі, новини

Українська авіакомпанія Bravo через заборгованість туроператора Oasis в розмірі 25 млн. грн. в понеділок виконає п’ять гуманітарних рейсів з Тунісу до Києва та Львова для доставки близько 850 пасажирів, йдеться в офіційному повідомленні перевізника, передає ЦТС.

Перевізник скаржиться, що протягом останніх двох років туроператор Oasis нарощував фінансові зобов’язання перед авіакомпанією, які на 27 червня склали 25 млн. грн., і призвели до вимушеного скасування рейсів, в результаті чого змінився розклад всіх польотів авіакомпанії. З іншого боку, туроператор Oasis зазначає, що його вини в банкрутстві Bravo немає.

“Актуальний розклад рейсів ми будемо публікувати на своїй сторінці в Facebook“, – додали в компанії.

Як відомо, сотні українських туристів не можуть вилетіти з Тунісу в Україні вже кілька діб.

Міністр інфраструктури Володимир Омелян написав на сторінці в Facebook, що ситуація, що склалася обумовлена ​​значною заборгованістю Oasis перед авіакомпанією. За підсумками досягнутих домовленостей, туроператор зобов’язався за свій рахунок розмістити всіх українських туристів в готелях Тунісу і таки зробив це.

Раніше ж міністр погрожував посиленням контролю за авіаперевізниками на увазі їх несумлінності.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

З повагою, Соломія