Bravo Airways обіцяє за свій рахунок привезти 850 українських туристів з Тунісу

Posted on Posted in Bravo, Акції, розпродажі, новини

Українська авіакомпанія Bravo через заборгованість туроператора Oasis в розмірі 25 млн. грн. в понеділок виконає п’ять гуманітарних рейсів з Тунісу до Києва та Львова для доставки близько 850 пасажирів, йдеться в офіційному повідомленні перевізника, передає ЦТС.

Перевізник скаржиться, що протягом останніх двох років туроператор Oasis нарощував фінансові зобов’язання перед авіакомпанією, які на 27 червня склали 25 млн. грн., і призвели до вимушеного скасування рейсів, в результаті чого змінився розклад всіх польотів авіакомпанії. З іншого боку, туроператор Oasis зазначає, що його вини в банкрутстві Bravo немає.

“Актуальний розклад рейсів ми будемо публікувати на своїй сторінці в Facebook“, – додали в компанії.

Як відомо, сотні українських туристів не можуть вилетіти з Тунісу в Україні вже кілька діб.

Міністр інфраструктури Володимир Омелян написав на сторінці в Facebook, що ситуація, що склалася обумовлена ​​значною заборгованістю Oasis перед авіакомпанією. За підсумками досягнутих домовленостей, туроператор зобов’язався за свій рахунок розмістити всіх українських туристів в готелях Тунісу і таки зробив це.

Раніше ж міністр погрожував посиленням контролю за авіаперевізниками на увазі їх несумлінності.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія