Тиждень в Болгарії – від 98€ з особи за тур. Виліт 15 червня з Києва!

Posted on Posted in Акції, розпродажі, новини, Дешеві тури
Тиждень в Болгарії - від 90€ з особи за тур. Виліт 30 травня, 6 червня з Києва!

Сервіс онлайн-бронювання відпочинку misto.travel спільно з туроператором Anex-Tour пропонує ну дуже дешеві пакетні тури в Болгарію. Всього 98 євро з особи коштує тижневий відпочинок на березі Чорного моря, якщо ви їдете вдвох або більшою компанією. До вартості туру входить авіапереліт, страхування та проживання в готелі з обраним харчуванням. Вильоти за таку ціну доступні 15 червня. Інші дати також доступні, проте ціна зростає до 150-200 євро за особу.

bolgaria1

Переглянути більше турів >>>

Чи потрібна віза для відпочинку в Болгарії?

Ні, якщо у вас є біометричний закордонний паспорт.

Як забронювати тур?

1. На сайті misto.travel оплатіть 10% від вартості обраного туру

Це необхідно для бронювання туру в туроператора. Після оплати кошти не списуються з карти, а блокуються туроператором до моменту підтвердження туру. Туроператор списує кошти тільки після підтвердження туру і надає ваучер, який засвідчує ваше бронювання. Гарантію збереження коштів надає Приватбанк.

2. Введіть паспортні дані

Для бронювання туру необхідні дані закордонних паспортів всіх туристів.

3. Отримайте підтвердження бронювання

Отримаєте ваучер, який підтверджує бронювання в туроператора. Ваучер засвідчує те, що за вами зарезервовані авіаквитки, трансфер і номер в готелі. В більшості випадків підтвердження надходить в робочий час через 2-3 години після бронювання туру. Іноді в гарячий сезон по непопулярним напрямкам підтвердження можна очікувати до 2-х днів. Після підтвердження туру з карти списується заблоковані кошти і ви отримуєте ваучер. По номеру ваучера ви можете пересвідчитись на сайті туроператора, що тур заброньований і підтверджений.

4. Оплатіть решту суми

Оплачуйте напряму на розрахунковий рахунок туроператора. Оплатити можна картою, в банку, платіжному терміналі або через інтернет-банк. Після підтвердження туру туроператор надає рахунок, якого необхідно оплатити протягом 2-х банківських днів. Оплатити можна готівкою в будь-якому банку, платіжному терміналі Приватбанку, через клієнт-банк, або банківською картою. Якщо ви відмовляєтесь від оплати туру – то тур анульовується і передоплата не повертається. Згідно Законодавства України всі тури оплачуються тільки в гривнях. Кожен туроператор встановлює курс валют самостійно і він може відрізнятись від ринкового. Перевірити курс туроператора можна на його офіційному сайті.

5. Отримайте документи

Отримайте на електронну пошту всі документи на тур: авіаквитки, ваучер на готель, трансфер і страховку. Роздрукуйте документи на принтері і готуйтесь до відпочинку.

1001idea.info