Путівки в Туреччину з Києва – від 430$ за двох у червні /включено: ✈ 🏨 🍴 🚌 /

Posted on Posted in Акції, розпродажі, новини, Дешеві тури

Мабуть, не лише в нас така проблема: літо невпинно наближається, а відпочинок все ще не запланований. Пропонуємо вам (і собі, якщо чесно), просте рішення – оформити пакетний тур, наприклад, в Туреччину (переваги: не потрібна віза, біометрика і це один з найдешевших напрямків влітку). У вартість туру включений авіапереліт (наводимо з Києва, але є і з інших міст), проживання в готелі (8 днів), харчування (все включено), страхування, трансфер аеропорт-готель-аеропорт.

Як оформити путівку он-лайн та наскільки це безпечно? Читайте внизу статті.

Наводимо перелік турів з вильотом у червні з розрахунку на 2 особи, що житимуть в 1 номері.

Переглянути всі тури в Туреччину >>

Путівки в Туреччину з Києва – від 430$ за двох, виліт 9 червня

9-06-1

Для комфортного відпочинку радимо перед вибором почитати відгуки про готель, які доступні в описі кожного готелю.

9-06-2

Переглянути всі тури в Туреччину >>

Путівки в Туреччину з Києва – від 452$ за двох, виліт 15-16 червня

15-06-2

15-06-3

Переглянути всі тури в Туреччину >>

Чи потрібна віза?

Туреччина: за наявності туристичного ваучера, і якщо термін поїздки не перевищує 90 днів, віза не потрібна.

Як забронювати тур?

1. На сайті misto.travel оплатіть 10% від вартості обраного туру

Це необхідно для бронювання туру в туроператора. Після оплати кошти не списуються з карти, а блокуються туроператором до моменту підтвердження туру. Туроператор списує кошти тільки після підтвердження туру і надає ваучер, який засвідчує ваше бронювання. Гарантію збереження коштів надає Приватбанк.

2. Введіть паспортні дані

Для бронювання туру необхідні дані закордонних паспортів всіх туристів.

3. Отримайте підтвердження бронювання

Отримаєте ваучер, який підтверджує бронювання в туроператора. Ваучер засвідчує те, що за вами зарезервовані авіаквитки, трансфер і номер в готелі. В більшості випадків підтвердження надходить в робочий час через 2-3 години після бронювання туру. Іноді в гарячий сезон по непопулярним напрямкам підтвердження можна очікувати до 2-х днів. Після підтвердження туру з карти списується заблоковані кошти і ви отримуєте ваучер. По номеру ваучера ви можете пересвідчитись на сайті туроператора, що тур заброньований і підтверджений.

4. Оплатіть решту суми

Оплачуйте напряму на розрахунковий рахунок туроператора. Оплатити можна картою, в банку, платіжному терміналі або через інтернет-банк. Після підтвердження туру туроператор надає рахунок, якого необхідно оплатити протягом 2-х банківських днів. Оплатити можна готівкою в будь-якому банку, платіжному терміналі Приватбанку, через клієнт-банк, або банківською картою. Якщо ви відмовляєтесь від оплати туру – то тур анульовується і передоплата не повертається. Згідно Законодавства України всі тури оплачуються тільки в гривнях. Кожен туроператор встановлює курс валют самостійно і він може відрізнятись від ринкового. Перевірити курс туроператора можна на його офіційному сайті.

5. Отримайте документи

Отримайте на електронну пошту всі документи на тур: авіаквитки, ваучер на готель, трансфер і страховку. Роздрукуйте документи на принтері і готуйтесь до відпочинку.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

З повагою, Соломія