Інструкція подорожуючим: як дістатися варшавського аеропорту ім. Шопена

Posted on Posted in Акції, розпродажі, новини, Ідеї маршрутів

Ми продовжуємо наш цикл статей, присвячених одному з найважливіших моментів моменту будь-якої подорожі, що передбачає авіапереліт – як власне дістатися до аеропорту у незнайомому місті? В якому напряму рухатися щойно після прибуття у нове місто? Нижче, ми пропонуємо вашій увазі структуровані підказки, що допоможуть зорієнтуватися і спокійно прокласти собі маршрут з/до аеропорту. Цього разу в центрі нашої уваги аеропорт ім. Фридерика Шопена у Варшаві.

АЕРОПОРТ ім. ФРИДЕРИКА ШОПЕНА – ВАРШАВА

Аеропорт ім. Фридерика Шопена розташований на відстані 8 кілометрів від центру Варшави. До нього можна дістатися, автомобілем або обравши одну з декількох ліній транспортного сполучення, організованих варшавським Управлінням міського транспорту.

Спосіб 1. Громадським автобусом.

До Аеропорту можна дістатися чотирма денними і однією нічною лінією автобусного сполучення.

 • Маршрут №175 «Аеропорт ім. Шопена – Центр»
  «Lotnisko-Chopina – Centrum»

Курсує щоденно з 4:27 до 22:58.

Головні вулиці маршруту: вул. Жвірки і Вігури (ulice ŻWIRKI I WIGURY) – Алея Єрусалимська (Центральний Вокзал) (AL.JEROZOLIMSKIE) – Краківське Передмістя (KRAKOWSKIE PRZEDMIEŚCIE) – пл. Пілсудського (PL.PIŁSUDSKIEGO)

В напрямку аеропорту рухається з площі Пілсудського (plac Piłsudskiego) через Краківське Передмістя (Krakowskie Przedmieście), Новий Світ (Nowy Świat), Алею Єрусалимську (Aleje Jerozolimskie) (станція метро Центр (Centrum), вокзали Варшава Центральна (Warszawa Centralna) і Варшава Центр міста (Warszawa Śródmieście)) і площу Завіши (plac Zawiszy).

Вартість квитка – 4,40 злотих (квиток на час – 75 хвилин).

 • Маршрут №188 «Аеропорт ім. Шопена – Центр (станція метро Політехнічна – Прага-Полуднє»
  «Lotnisko-Chopina – Centrum (przystanek Metro Politechnika) – Praga Południe (Wiatraczna)»

Курсує щоденно з 4:47 до 23:18.

Головні вулиці маршруту: вул. Жвірки і Вігури (ulice ŻWIRKI I WIGURY) – вул. Народної Армії (AL.ARMII LUDOWEJ) – алея Сполучених Штатів (AL.STANÓW ZJEDNOCZONYCH) – вул. Шасерув (SZASERÓW) – вул. Маковська (MAKOWSKA).

В напрямку аеропорту рухається від зупинки Прага-Полуднє (Praga-Południe) через зупинку Траса Лажєнковська (Trasa Łazienkowska) (станція метро Політехніка (Politechnika)).

УВАГА: маршрут тимчасово рухається в об’їзд Лажєнковського мосту (Most Łazienkowski).

Вартість квитка – 4,40 злотих (квиток на час – 75 хвилин).

 • Маршрут №148 «Аеропорт ім. Шопена – Урсинув-Прага»
  «Lotnisko Chopina-Ursynów-Praga»

Курсує щодня з 4:34 до 22:35.

Головні вулиці маршруту: вул. Жвірки і Вігури (ulice ŻWIRKI I WIGURY) – вул. Новоурсинівська (NOWOURSYNOWSKA) – міст Шекерковський (MOST SIEKIERKOWSKI) – вул. Гроховська (GROCHOWSKA)

В напрямку аеропорту рухається від зупинки Прага-Полуднє (Praga-Południe) через зупинки Мокотув (Mokotów) та Урсинув (Ursynów) (станція метро Імєлін (Imielin)).

Вартість квитка – 4,40 злотих (квиток на час – 75 хвилин).

 • Маршрут №331 «Аеропорт ім. Шопена – станція метро Вілянівська»
  «LotniskoChopinaMetro Wilanowska»

Курсує щодня з 6:13 до 17:54.

Головні вулиці маршруту: вул. Наркевича (NARKIEWICZA), вул. Віражова (WIRAŻOWA), вул. Полечки (POLECZKI), вул. Лончини (ŁĄCZYNY), вул. Пулавська (PUŁAWSKA), алея Вілянівська (AL. WILANOWSKA).

В напрямку аеропорту рухається від станції метро Вілянівська (Wilanowska).

Вартість квитка – 4,40 злотих (квиток на час – 75 хвилин).

 • Нічний маршрут №N32 «Аеропорт ім. Шопена – Центральний Вокзал»
  «Lotnisko Chopina – Dworzec Centralny»

Курсує щоночі з 23:15 до 4:49.

В напрямку аеропорту рухається з Центрального Вокзалу (пункт пересадки нічного сполучення).

Вартість квитка – 4,40 злотих (квиток на час – 75 хвилин).

Схема зупинок і маршрутів автобусного і залізничного транспорту, що рухається до Аеропорту ім. Шопена:

ВАЖЛИВО: Автобуси, що прибувають до аеропорту, зупиняються на верхньому рівні терміналу (біля холу відльотів) і біля автобусного терміналу. Після висадки пасажирів, автобуси прямують на технічну станцію, розташовану поза територією аеропорту.

Автобуси, що від’їжджають з аеропорту забирають пасажирів з нижнього рівня терміналу (біля холу прильотів) і біля зупинки за автобусним терміналом. Посадка на автобус на верхньому рівні (біля холу відльотів) з метою покинути аеропорт є забороненою з логічних міркувань подальшого маршруту автобуса.

Схема розміщення зупинок в районі Аеропорту ім. Шопена:

Спосіб №2. Поїздом.

У безпосередній близькості до пасажирського терміналу Аеропорту знаходиться підземна залізнична станція Варшава Аеропорт Шопена (Warszawa Lotnisko Chopina). Доїхати до неї можна такими маршрутами:

 • Лінія SKM S2 (Szybka Kolej Miejska – Швидкісна міська електричка) зі станції Сулейовек Мілосна (Sulejówek Miłosna) через станції Варшава Східна (Warszawa Wschodnia), Варшава Центр міста (Warszawa Śródmieście) і Варшава Західна (Warszawa Zachodnia);
 • Лінія SKM S3 зі станції Вєлішев/Легіоново Пяскі (Wieliszew/Legionowo Piaski) через станції Варшава Східна (Warszawa Wschodnia), Варшава Центральна (Warszawa Centralna) ) і Варшава Західна (Warszawa Zachodnia).

Ознайомитись з детальним розкладом варшавських швидкісних електричок можна тут >>>

 • Поїздами Мазовецької залізниці (позначена як RL) зі станції Модлін (Modlin) через станції Новий-Двір-Мазовецький (Nowy Dwór Mazowiecki) Легіоново (Legionowo), Варшава Східна (Warszawa Wschodnia), Варшава Центральна (Warszawa Centralna) ) і Варшава Західна (Warszawa Zachodnia).

Знайти у розкладі потрібний вам поїзд Мазовецької залізниці можна тут >>>

Вартість квитка :

 • Квиток на час – на 20 хвилин – 3,40 злотих;
 • Квиток на час – на 75 хвилин – 4,40 злотих.

Спосіб №3: Автомобілем.                          

Аеропорт ім. Шопена розташований на відстані 8 кілометрів від центру польської столиці. У безпосередній близькості до аеропорту проходить траса міжнародного значення E30, що у Польщі також має позначення А2, і перетинає всю країну із Заходу на Схід.

Аеропорт знаходиться за адресою: вул. Жвірки і Вигури 1, 00-001 Варшава.

 Географічні координати: 2°10’01.2″N 20°58’07.2″E

Паркінг на території Аеропорту Варшава / Модлін:

Короткотермінове паркування: Тарифікація погодинна. Перші 7 хвилин простою безкоштовні.

Довготермінове паркування:

 • Вартість паркування від 6 до 10 днів становить 220 злотих;
 • Вартість паркування від від 11 до 15 днів становить 270 злотих.

Більше про акції авіакомпаній:

Подорожуйте за бонуси, а не за гроші!

- Готелі з великими знижками радимо шукати на сайті hotelscombined

- Якщо ви хотіли б забронювати комфортну квартиру, використовуйте сервіс airbnb та зупиняйтеся в місцевих мешканців (доступні умови: квартира повністю чи окрема кімната). При реєстрації на airbnb ви отримуєте знижку 54€ на перше бронювання.

- Щоб пересуватися містом зручно, отримайте 60 грн. на свою першу поїздку на таксі Bolt

- Не хочете турбуватися про побут у самостійній поїздці? Придбайте пакетний тур онлайн за допомогою сервісу misto.travel: порівняння цін та умов відпочинку + доступна ціна з кешбеком!

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія