Інструкція подорожуючим: як дістатися варшавського аеропорту ім. Шопена

Posted on Posted in Акції, розпродажі, новини, Ідеї маршрутів

Ми продовжуємо наш цикл статей, присвячених одному з найважливіших моментів моменту будь-якої подорожі, що передбачає авіапереліт – як власне дістатися до аеропорту у незнайомому місті? В якому напряму рухатися щойно після прибуття у нове місто? Нижче, ми пропонуємо вашій увазі структуровані підказки, що допоможуть зорієнтуватися і спокійно прокласти собі маршрут з/до аеропорту. Цього разу в центрі нашої уваги аеропорт ім. Фридерика Шопена у Варшаві.

АЕРОПОРТ ім. ФРИДЕРИКА ШОПЕНА – ВАРШАВА

Аеропорт ім. Фридерика Шопена розташований на відстані 8 кілометрів від центру Варшави. До нього можна дістатися, автомобілем або обравши одну з декількох ліній транспортного сполучення, організованих варшавським Управлінням міського транспорту.

Спосіб 1. Громадським автобусом.

До Аеропорту можна дістатися чотирма денними і однією нічною лінією автобусного сполучення.

 • Маршрут №175 «Аеропорт ім. Шопена – Центр»
  «Lotnisko-Chopina – Centrum»

Курсує щоденно з 4:27 до 22:58.

Головні вулиці маршруту: вул. Жвірки і Вігури (ulice ŻWIRKI I WIGURY) – Алея Єрусалимська (Центральний Вокзал) (AL.JEROZOLIMSKIE) – Краківське Передмістя (KRAKOWSKIE PRZEDMIEŚCIE) – пл. Пілсудського (PL.PIŁSUDSKIEGO)

В напрямку аеропорту рухається з площі Пілсудського (plac Piłsudskiego) через Краківське Передмістя (Krakowskie Przedmieście), Новий Світ (Nowy Świat), Алею Єрусалимську (Aleje Jerozolimskie) (станція метро Центр (Centrum), вокзали Варшава Центральна (Warszawa Centralna) і Варшава Центр міста (Warszawa Śródmieście)) і площу Завіши (plac Zawiszy).

Вартість квитка – 4,40 злотих (квиток на час – 75 хвилин).

 • Маршрут №188 «Аеропорт ім. Шопена – Центр (станція метро Політехнічна – Прага-Полуднє»
  «Lotnisko-Chopina – Centrum (przystanek Metro Politechnika) – Praga Południe (Wiatraczna)»

Курсує щоденно з 4:47 до 23:18.

Головні вулиці маршруту: вул. Жвірки і Вігури (ulice ŻWIRKI I WIGURY) – вул. Народної Армії (AL.ARMII LUDOWEJ) – алея Сполучених Штатів (AL.STANÓW ZJEDNOCZONYCH) – вул. Шасерув (SZASERÓW) – вул. Маковська (MAKOWSKA).

В напрямку аеропорту рухається від зупинки Прага-Полуднє (Praga-Południe) через зупинку Траса Лажєнковська (Trasa Łazienkowska) (станція метро Політехніка (Politechnika)).

УВАГА: маршрут тимчасово рухається в об’їзд Лажєнковського мосту (Most Łazienkowski).

Вартість квитка – 4,40 злотих (квиток на час – 75 хвилин).

 • Маршрут №148 «Аеропорт ім. Шопена – Урсинув-Прага»
  «Lotnisko Chopina-Ursynów-Praga»

Курсує щодня з 4:34 до 22:35.

Головні вулиці маршруту: вул. Жвірки і Вігури (ulice ŻWIRKI I WIGURY) – вул. Новоурсинівська (NOWOURSYNOWSKA) – міст Шекерковський (MOST SIEKIERKOWSKI) – вул. Гроховська (GROCHOWSKA)

В напрямку аеропорту рухається від зупинки Прага-Полуднє (Praga-Południe) через зупинки Мокотув (Mokotów) та Урсинув (Ursynów) (станція метро Імєлін (Imielin)).

Вартість квитка – 4,40 злотих (квиток на час – 75 хвилин).

 • Маршрут №331 «Аеропорт ім. Шопена – станція метро Вілянівська»
  «LotniskoChopinaMetro Wilanowska»

Курсує щодня з 6:13 до 17:54.

Головні вулиці маршруту: вул. Наркевича (NARKIEWICZA), вул. Віражова (WIRAŻOWA), вул. Полечки (POLECZKI), вул. Лончини (ŁĄCZYNY), вул. Пулавська (PUŁAWSKA), алея Вілянівська (AL. WILANOWSKA).

В напрямку аеропорту рухається від станції метро Вілянівська (Wilanowska).

Вартість квитка – 4,40 злотих (квиток на час – 75 хвилин).

 • Нічний маршрут №N32 «Аеропорт ім. Шопена – Центральний Вокзал»
  «Lotnisko Chopina – Dworzec Centralny»

Курсує щоночі з 23:15 до 4:49.

В напрямку аеропорту рухається з Центрального Вокзалу (пункт пересадки нічного сполучення).

Вартість квитка – 4,40 злотих (квиток на час – 75 хвилин).

Схема зупинок і маршрутів автобусного і залізничного транспорту, що рухається до Аеропорту ім. Шопена:

ВАЖЛИВО: Автобуси, що прибувають до аеропорту, зупиняються на верхньому рівні терміналу (біля холу відльотів) і біля автобусного терміналу. Після висадки пасажирів, автобуси прямують на технічну станцію, розташовану поза територією аеропорту.

Автобуси, що від’їжджають з аеропорту забирають пасажирів з нижнього рівня терміналу (біля холу прильотів) і біля зупинки за автобусним терміналом. Посадка на автобус на верхньому рівні (біля холу відльотів) з метою покинути аеропорт є забороненою з логічних міркувань подальшого маршруту автобуса.

Схема розміщення зупинок в районі Аеропорту ім. Шопена:

Спосіб №2. Поїздом.

У безпосередній близькості до пасажирського терміналу Аеропорту знаходиться підземна залізнична станція Варшава Аеропорт Шопена (Warszawa Lotnisko Chopina). Доїхати до неї можна такими маршрутами:

 • Лінія SKM S2 (Szybka Kolej Miejska – Швидкісна міська електричка) зі станції Сулейовек Мілосна (Sulejówek Miłosna) через станції Варшава Східна (Warszawa Wschodnia), Варшава Центр міста (Warszawa Śródmieście) і Варшава Західна (Warszawa Zachodnia);
 • Лінія SKM S3 зі станції Вєлішев/Легіоново Пяскі (Wieliszew/Legionowo Piaski) через станції Варшава Східна (Warszawa Wschodnia), Варшава Центральна (Warszawa Centralna) ) і Варшава Західна (Warszawa Zachodnia).

Ознайомитись з детальним розкладом варшавських швидкісних електричок можна тут >>>

 • Поїздами Мазовецької залізниці (позначена як RL) зі станції Модлін (Modlin) через станції Новий-Двір-Мазовецький (Nowy Dwór Mazowiecki) Легіоново (Legionowo), Варшава Східна (Warszawa Wschodnia), Варшава Центральна (Warszawa Centralna) ) і Варшава Західна (Warszawa Zachodnia).

Знайти у розкладі потрібний вам поїзд Мазовецької залізниці можна тут >>>

Вартість квитка :

 • Квиток на час – на 20 хвилин – 3,40 злотих;
 • Квиток на час – на 75 хвилин – 4,40 злотих.

Спосіб №3: Автомобілем.                          

Аеропорт ім. Шопена розташований на відстані 8 кілометрів від центру польської столиці. У безпосередній близькості до аеропорту проходить траса міжнародного значення E30, що у Польщі також має позначення А2, і перетинає всю країну із Заходу на Схід.

Аеропорт знаходиться за адресою: вул. Жвірки і Вигури 1, 00-001 Варшава.

 Географічні координати: 2°10’01.2″N 20°58’07.2″E

Паркінг на території Аеропорту Варшава / Модлін:

Короткотермінове паркування: Тарифікація погодинна. Перші 7 хвилин простою безкоштовні.

Довготермінове паркування:

 • Вартість паркування від 6 до 10 днів становить 220 злотих;
 • Вартість паркування від від 11 до 15 днів становить 270 злотих.

Більше про акції авіакомпаній:

Подорожуйте за бонуси, а не за гроші!

- Готелі з великими знижками радимо шукати на сайті hotelscombined

- Якщо ви хотіли б забронювати комфортну квартиру, використовуйте сервіс airbnb та зупиняйтеся в місцевих мешканців (доступні умови: квартира повністю чи окрема кімната). При реєстрації на airbnb ви отримуєте знижку 54€ на перше бронювання.

- Щоб пересуватися містом зручно, отримайте 60 грн. на свою першу поїздку на таксі Bolt

- Не хочете турбуватися про побут у самостійній поїздці? Придбайте пакетний тур онлайн за допомогою сервісу misto.travel: порівняння цін та умов відпочинку + доступна ціна з кешбеком!

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

З повагою, Соломія