Чотиризірковий готель у Празі за 24,50€

Posted on Posted in Дешеве житло в Європі, Ідеї маршрутів

Прага – місто, вкотре хочеться повертатись.

Гуляти старовинними вуличками, насолоджуватись грою вуличних артистів та шалено відриватись у нічних закладах чеської столиці. А найприємніше, коли такий відпочинок стає доступнішим. Цього разу HRS Deal запрошує вас до Праги.

Чотиризірковий готель Dorint Don Giovanni пропонує двомісні номери всього за 24,50€ з людини. Крім того, готель знаходиться у самому центрі міста, тож можете гуляти до пізньої ночі і не хвилюватись за транспорт. До акційної вартості також включений сніданок та пізній чек-аут.

Кімнати можна забронювати на вибрані дати у квітні, травні та червні. Переглянути пропозицію можна тут: http://www.hrs.de/deals/tschechische-republik/prag/dorint-don-giovanni.html.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія