Як запланувати подорож до Європи на Різдво? 5 актуальних порад

Posted on Posted in Акції, розпродажі, новини, Ідеї маршрутів, Мета поїздки, Смак Європи

Чарівна пора надходить. Сайти різдвяних ярмарків Європи публікують свій розклад, квитки розкуповуються, настрій світлішає, свято наближається. Як створити собі незабутню подорож та використати цей час сповна – ви, мабуть, добре знаєте. Ми лише підкажемо кілька нюансів, на які ви могли не звернути уваги.

1. Плануйте маршрут подорожі завчасно та розбивайте його на сегменти за потреби.

На щастя, протягом останнього року в Україні все більшає лоукостерів. Доволі часто вони проводять розпродажі, тож якщо слідкувати за новинами, ви можете придбати недорогий авіаквиток на потрібний вам напрямок. Під час планування вашого маршруту розбийте його на частини, якщо плануєте летіти/їхати з пересадкою.

Наприклад, ви плануєте подорожувати до Португалії. Прямий переліт з України доволі дорогий, але якщо скласти маршрут через Польщу чи Німеччину, вийде дешевше.

Так ви можете придбати перший сегмент польоту Київ-Краків під час розпродажу Wizz Air, а наступний – Краків-Лісабон – під час розпродажу Ryanair.

2. Зверніть увагу, що перед Різдвом – починаючи з 10-х чисел грудня – апартаменти дорожчають.

Варто планувати Різдвяну подорож до Європи хоча б за півтора місяці, щоб знайти бажану квартиру чи готель і не витратити на проживання місячну зарплату.

Приклад пропозицій проживання в Мюнхені у різдвяний період. Сервіс Airbnb.

3. Подумайте про нестандартні місця зустрічі Нового року.

Наприклад, паром між північними країнами чи хостел з гарною панорамою на місто. Зазвичай, проїзд на поїзді/паромі/переліт у літаку у новорічну ніч коштуватиме недорого, бо всі спішать додому до Різдва. Але якщо всі дорогі вам люди поруч у подорожі, чому б не зустріти свято незвично (а зекономлені гроші використати на подарунок близькій людині)?

4. Забронюйте столик у бажаному ресторані завчасно.

Здавалося б, дивна порада для іноземця, що опиниться в країні аж через місяць, але якщо ви плануєте в гарячий час відвідати “саме-той-ресторан” чи кафе, варто подбати заздалегідь. Наприклад, німці зовсім не здивуються вашій завбачливості. Думаю, їм стане навіть приємно, що ви такий як вони. Але якщо без жартів, то в різдвяний та новорічний час прийти на вечерю незаплановано – доволі ризикована справа. Ви ж не хочете мерзнути?

Якщо ви не знаєте мови країни, куди плануєте їхати, завжди можна скористатися онлайн-сервісом бронювання конкретного ресторану та дати запит англійською.

5. Памятайте, що більшість різдвяних ярмарків працює на повну до 24 грудня.

Новий рік – менше за розмахом свято у Європі, ніж Різдво. Звичайно, від країни до країни є різниця, але міста з довголітньою католицькою чи протестантською традицією святкують Різдво з великим розмахом. Тож якщо ви збираєтесь відвідати ярмарок, не забудьте, що перед Новим роком – коли у нас все лише починається – ярмарок “уже не той” (якщо він узагалі ще є).


Більше про акції авіакомпаній:

Подорожуйте за бонуси, а не за гроші!

- Готелі з великими знижками радимо шукати на сайті hotelscombined

- Якщо ви хотіли б забронювати комфортну квартиру, використовуйте сервіс airbnb та зупиняйтеся в місцевих мешканців (доступні умови: квартира повністю чи окрема кімната). При реєстрації на airbnb ви отримуєте знижку 54€ на перше бронювання.

- Щоб пересуватися містом зручно, отримайте 60 грн. на свою першу поїздку на таксі Bolt

- Не хочете турбуватися про побут у самостійній поїздці? Придбайте пакетний тур онлайн за допомогою сервісу misto.travel: порівняння цін та умов відпочинку + доступна ціна з кешбеком!

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

З повагою, Соломія