Чеські авіалінії (CSA) ввели тариф Lite з ручним багажем

Posted on Posted in Акції, розпродажі, новини

Авіакомпанія Czech Airlines ввела додатковий тариф на середньомагістральні рейси. Відтепер при польоті з Києва або Одеси до Праги можна буде обрати базовий тариф, що включає лише ручну поклажу. Таким чином, квиток в обидва кінці коштуватиме приблизно на 40 євро дешевше. Одним з обмежень даного тарифу є те, що пройти онлайн-реєстрацію перед вильотом буде неможливо. Талон на посадку пасажири отримуватимуть в аеропорту. Якщо ви захочете зареєструвати багаж до 23 євро в базовому тарифі, вам доведеться доплатити 25 євро. За 36 годин до вильоту ціна зросте до 35 євро.

Придбавши квиток за наступним тарифом “Plus”, що дорожче за базовий на 21 євро, ви зможете безкоштовно провезти зареєстрований багаж та пройти онлайн-реєстрацію на рейс з вибором місця за 36 годин до вильоту.

kbp-prg

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія