Czech Airlines відкриває прямий рейс Одеса-Прага

Posted on Posted in Акції, розпродажі, новини

Czech Airlines відкриває прямий рейс Одеса — Прага — Одеса з 27 квітня, пише Громадське. Про це заявив директор авіакомпанії з комерційної діяльності та маркетингу Ян Тот, повідомляє УНІАН.

За його словами, польоти будуть виконуватися 3 рази на тиждень. З Одеси — виліт у вівторок, четвер і неділю, з Праги — в понеділок, середу і суботу.

У понеділок та середу з Праги — о 22.25, по суботах — о 19.50 за місцевим часом. Вильоти з аеропорту «Одеса» — у вівторок і четвер в 05.00, по неділях — о 7.30.

Лінію обслуговуватиме лайнер Airbus А319.

«Ранні вильоти з Одеси роблять зручним стикування з більшістю рейсів в Європу з Праги — в Німеччину, Голландію, Данію, Італію, Іспанію, країни Скандинавії, Польщі та Угорщини», – зазначив Тот.

Вартість квитків Одеса-Прага — від 2,575 тис. грн, круговий — від 5 тис. грн. Ян Тот зазначив, що поки дані рейси будуть сезонними — до 27 жовтня.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія