Як придбати дешеві квитки на автобус в країни Європи?

Порівняно з залізницею, автобуси залишаються одним з найбюджетнішим видів транспорту, хоч і не надто комфортним. Дешеві квитки на автобус можна отримати швидше, оскільки в цій галузі вища конкуренція між приватними перевізниками. Порівнюючи з європейськими країнами, комфорт та ціни на автобусні квитки Україною значно поступаються тим же польським автоперевізникам. Тому, прямуючи за кордон, ми не завжди готові до інакшої системи автобусних перевезень, а саме великого вибору акцій, розпродажів, а також комфорту під час довгих (і коротких) автобусних переїздів.

Дешеві квитки на автобус для Європи – звична річ, особливо для тих, хто знає кілька секретів. Ми поділимося з вами цими знахідками, адже самі активно користуємося можливостями, що пропонують нам європейські перевізники.

Отже, що потрібно знати, щоб подорожувати автобусом дешево?

1. Регулярно моніторте сайти автобусних перевізників щодо акцій та розпродажів

Дешеві квитки на автобуси зявляються в певні періоди. Ціна такого квитка може коштувати смішну суму – 1 злотий/євро/фунт. Тут ми говоримо як про внутрішні переїзди, так і про міжнародні. Мета таких розпродажів – зацікавити туристів своїм брендом. Наприклад, PolskiBus відкриває додатковий набір квитків на 3 місяці наперед.

Оновлення: нещодавно FlixBus викупив польського лоукостера, проте обіцяє проводити акції з дешевими квитками і надалі.

polskibus-1-zloty

В той же день 50% 1-єврових квитків розкуповують і залишаються дорожчі. Залежить від вас, чи встигнете ви викупити потрібний квиток.

Тут зібраний перелік дешевих автобусів, що курсують Європою

Перевага дешевих автобусних перевізників (PolskiBus, Leo Express) в тому, що квиток, куплений в них онлайн, не містить вашого імені, а лише код, за яким ви розміщуєтеся в автобусі. А отже, при зміні планів ви можете перепродати такий квиток або ж просто подарувати комусь із друзів.

Вживаючи словосполучення “дешеві автобуси”, ми зовсім не маємо на увазі низький комфорт при поїздці. Навпаки – в кожному автобусі чисто, є вай-фай, розетки та туалети. В деяких – навіть чай/кава та булочка. Місця доволі зручні та безпечні + можливість відкинути спинку, поверховість автобусів – 1-2.

2. Комбінуйте переїзди з пересадками

Буває так, що дешевше дістатися певного місця, пересівши з одного автобуса на інший. Приклад: ви хочете дістатися до Варшави зі Львова. Можна обрати автобус за прямим маршрутом, що коштуватиме 350 грн. в одну сторону. А можна подолати цю відстань за кілька євро (Інтерсіті Львів-Перемишль+поїзд/автобус Перемишль-Жешув+поїзд/автобус Жешув-Варшава).

3. Порівнюйте акції одного перевізника з іншим

Часто буває так, що в той час, коли перевізник LuxExpress оцінює подорож Варшава-Берлін в 80 злотих, на сайті Polskibus знаходимо ту ж поїздку за 40 злотих. Якщо вам не залежить на часі подорожі, тоді можна відчутно зекономити.

Дешеві квитки на автобус: Берлін-Варшава (PolskiBus)
Дешеві квитки на автобус: Берлін-Варшава (PolskiBus)
Дешеві квитки на автобус: Берлін-Варшава (LuxExpress)
Дешеві квитки на автобус: Берлін-Варшава (LuxExpress)

Додамо, що коли один автобусний перевізник розпродує дешеві автобусні квитки, до нього відразу підключаються кілька конкурентів і дають ще нижчу ціну. Це ще одна нагода знайти для себе зручний та дешевий квиток, заощадивши. Ми регулярно повідомляємо про такі розпродажі, тому слідкуйте за нашим сайтом та підписуйтеся на нас в facebook.

4. Шукайте промо-коди на дешеві автобусні квитки

Таке теж трапляється нерідко, переважно в рамках розпродажів. Проте звичайний користувач, що заходить на сайт перевізника може й не довідатись про існування промокоду. Переважно про це пишуть сайти, схожі на наш за тематикою (також і іншомовні). Радимо додати собі перелік цих сайтів за допомогою програми feedly, що дозволяє збирати стрічки новин з кількох ресурсів. Так ви не пропустите бажаний промокод, що його анонсують сайти про подорожі.

5. Автоматично порівнюйте вартість квитків на автобус

Крім вже згаданого списку автобусів, що пропонють дешеві квитки на автобус, радимо порівнювати ціни на сайті busliniensuche.de. Тут є можливість посортувати рейси за ціною або тривалістю. Вказаний також комфорт поїздки.

***

Це базові знання, які допоможуть вам знаходити дешеві квитки на автобус Україною та Європою. Ми ж завжди будемо повідомляти вам про особливо цікаві акції на сторінках сайту.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

З повагою, Соломія