Deutsche Bahn планує реформувати Укрзалізницю. Про це підписали угоду

Posted on Posted in Акції, розпродажі, новини, Ідеї маршрутів, Поїзди

Міністерство інфраструктури підписало «Меморандум про взаєморозуміння» з найбільшим залізничним оператором Німеччини Deutsche Bahn.

Про це повідомив прем’єр-міністр Олексій Гончарук, пише Громадське. За його словами, ця угода є логічним продовженням плану реструктуризації Укрзалізниці.

«Після зустрічі з керівництвом Deutsche Bahn минулого тижня у Києві, ми прийшли до розуміння формату співпраці, а саме — Україна повністю зберігатиме за собою контроль над Укрзалізницею. Німецькі фахівці працюватимуть над реформуванням управлінських механізмів підприємства», — зазначив прем’єр.

Також Гончарук «відкинув усі чутки» — про жодні продаж чи оренду Укрзалізниці не йдеться, а лише «…про залучення німецьких експертів, досвіду, управлінських і технологічних рішень».

Раніше в Укрзалізниці повідомляли про плани розбудови приміських залізничних систем в Україні аналогічних тим, які існують у Німеччині.

Вашими враженнями від новини запрошуємо ділитися в коментарях!

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

З повагою, Соломія