Укрзалізниця запускає напрямок Дніпро-Перемишль з 19 квітня

Posted on Posted in Акції, розпродажі, новини, Поїзди

“Укрзалізниця” з 19 квітня запускає напрямок Дніпро (Україна) – Перемишль (Польща). Про це 18 квітня повідомила прес-служба “Укрзалізниці”.

Безпересадкові вагони почнуть курсувати з Дніпра з 19 квітня у складі поїзда № 86/85 Новоолексіївка – Львів, перепричеплення на станції Львів до поїзда № 90/89 Львів – Перемишль. З Перемишля ці вагони курсуватимуть з 20 квітня у складі поїзда № 35/36 Перемишль-Одеса з перепричепленням у Львові до поїзда № 70/69 Львів – Маріуполь.

Станом на 18 квітня вартість квитка становить 1814,32 грн, а дитячий квиток Дніпро-Перемишль коштує 1161,76 грн. Придбати квитки можна у касах міст.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія

Фото: igotoworld