До країн Балтії: 2 способи добирання у Вільнюс та Ригу

Posted on Posted in Lux Express, Дешеві автобуси, Ідеї маршрутів

Ми можемо назвати сотні причин, чому варто їхати в цей чарівний край, проте залишаємо вам можливість самостійно переконатися в перевагах такої мандрівки та пропонуємо два шляхи добирання до столиць Литви та Латвії.

Спосіб перший. Літак.

Міжнародні авіалінії України до 15 квітня знизили ціни на вильоти з Києва у Вільнюс та Ригу. Квитки на двосторонній маршрут з багажем обійдуться вам приблизно у 3000 гривень (120 євро) на людину. Замовити можна на сайті авіакомпанії. А ось і приклади бронювання:

1

2

Спосіб другий. Автобуси.

Раніше ми публікували спосіб дешевого добирання зі Львова до Варшави (а саме звідси стартують маршрути Lux Express до Прибалтики. До Вільнюса можна дістатися за 15 злотих:

3

а до Риги за 99 злотих:

4

Підрахувати вартість двостороннього автобусного маршруту не складно: Львів-Вільнюс-Львів обійдеться в 20 євро, а Львів-Рига-Львів у 62 євро.

Підводячи риску, хочемо зауважити, що автобусний маршрут хоч і довший, але набагато дешевший і дає широкий простір для факультативних розваг — ви можете заночувати у Варшаві чи затриматися на довше у будь-якій іншій точці маршруту. Отож, обирайте та вирушайте!

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

З повагою, Соломія