Дуже зимова поїздка: до Таллінна та Осло за 67 євро

Posted on Posted in Ідеї маршрутів

Зазвичай кінець січня — це час, коли одні свята вже давненько закінчились, а інші ще й не думають починатися. Якщо у вас саме, то сплануйте собі подорож до прекрасних зимових столиць Норвегії та Естонії.

Маршрут Львів-Жешув-Осло-Таллінн-Варшава-Львів
Тривалість 30 січня — 5 лютого (7 днів)
Вартість 67 євро*
Перевізники Автобуси України, Ryanair, Polskibus

Маршрут можна розтягувати в довільному порядку — важливо тільки підібрати дешеві квитки на літак. Не забувайте про мінімальний багаж!

Дата Маршрут Перевізник Вартість
30 січня Львів-Жешув Автобуси України 4,5 євро
30 січня Жешув-Осло Ryanair 9 євро
1 лютого Осло-Таллінн Ryanair 28 євро
3 лютого Таллінн-Варшава Polskibus 9,5 євро
5 лютого Варшава-Львів Автобуси України, Polskibus 6 євро

1. Львів-Жешув.

Це частина нашого маршруту Львів-Варшава. Вам потрібно буде доїхати до кордону в Шегині, перейти його, в Медиці сісти на бус до Перемишля і звідти на автобусі або поїзді поїхати в Жешув. Уважно розраховуйте час до літака!

2. Жешув-Осло-Таллінн.

Приклади бронювання з сайту Ryanair:

1 3

3. Таллін-Варшава.

За умови раннього бронювання квиток коштуватиме 40 злотих і дешевше.  На вказану дату поїздки продаж квитків ще навіть не відкрили. Слідкуйте за сайтом Polskibus.

4

4. Варшава-Львів.

У Варшаві теж можна лишитися на кілька днів, якщо буде бажання та можливість. Користуйтеся цими порадами у зворотньому порядку.

*Вартість маршруту вказана без урахування комісій за придбання, різниці курсів, плати за добирання з аеропортів, перевищення ліміту багажу та інших несподіваних витрат.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія