Дуже зимова поїздка: до Таллінна та Осло за 67 євро

Posted on Posted in Ідеї маршрутів

Зазвичай кінець січня — це час, коли одні свята вже давненько закінчились, а інші ще й не думають починатися. Якщо у вас саме, то сплануйте собі подорож до прекрасних зимових столиць Норвегії та Естонії.

Маршрут Львів-Жешув-Осло-Таллінн-Варшава-Львів
Тривалість 30 січня — 5 лютого (7 днів)
Вартість 67 євро*
Перевізники Автобуси України, Ryanair, Polskibus

Маршрут можна розтягувати в довільному порядку — важливо тільки підібрати дешеві квитки на літак. Не забувайте про мінімальний багаж!

Дата Маршрут Перевізник Вартість
30 січня Львів-Жешув Автобуси України 4,5 євро
30 січня Жешув-Осло Ryanair 9 євро
1 лютого Осло-Таллінн Ryanair 28 євро
3 лютого Таллінн-Варшава Polskibus 9,5 євро
5 лютого Варшава-Львів Автобуси України, Polskibus 6 євро

1. Львів-Жешув.

Це частина нашого маршруту Львів-Варшава. Вам потрібно буде доїхати до кордону в Шегині, перейти його, в Медиці сісти на бус до Перемишля і звідти на автобусі або поїзді поїхати в Жешув. Уважно розраховуйте час до літака!

2. Жешув-Осло-Таллінн.

Приклади бронювання з сайту Ryanair:

1 3

3. Таллін-Варшава.

За умови раннього бронювання квиток коштуватиме 40 злотих і дешевше.  На вказану дату поїздки продаж квитків ще навіть не відкрили. Слідкуйте за сайтом Polskibus.

4

4. Варшава-Львів.

У Варшаві теж можна лишитися на кілька днів, якщо буде бажання та можливість. Користуйтеся цими порадами у зворотньому порядку.

*Вартість маршруту вказана без урахування комісій за придбання, різниці курсів, плати за добирання з аеропортів, перевищення ліміту багажу та інших несподіваних витрат.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

З повагою, Соломія