Ecolines: Київ-Вільнюс за 8 євро! (до середини квітня)

Posted on Posted in Ecolines, Акції, розпродажі, новини

Чудова акція від Ecolines – автобусного перевізника з широкою мережею сполучень. Цього разу компанія влаштовує акцію на напрямок Київ-Вільнюс та Вільнюс-Київ.

Дати акції: до 2 лютого

Подорожуємо: з 20 лютого по 13 квітня

kyjiv-vilnyus-avtobus

Зверніть увагу, що при бронюванні потрібно обирати валюту євро (EUR). Також ознайомтеся з нашою статтею про дешеві готелі в Ризі.

Перейти на сайт Ecolines >>>

Дізнавайтеся, як придбати дешеві квитки на автобус в країни Європи. Слідкуйте за акціями таких популярних бюджетних автобусних компаній як LeoExpressEcolines та LuxExpress.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія