Ecilones: знижка 80% на квитки! З Литви у Швейцарію – за 19€!

Posted on Posted in Ecolines, Акції, розпродажі, новини

Автобусний перевізник Ecolines влаштував акцію на поїздки з Литви до Швейцарії. Квитки коштують по 19 євро в одну сторону.

Напрямки:

  • Вільнюс/Каунас – Берн
  • Вільнюс/Каунас – Сен Галлен
  • Вільнюс/Каунас – Вінтертур

По дорозі є зупинки в Польщі (Варшава та менші міста), Німеччині (Нюрнберг, Мюнхен, Аугсбург, Ульм) та Швейцарії (Сен Галлен, Вінтертур, Цюрих).

Бронюємо: до 5 березня

Подорожуємо: 20 березня – 13 квітня.vilnius-bern-vilnius

Перейти на сайт Ecolines >>>

Дізнавайтеся, як придбати дешеві квитки на автобус в країни Європи. Слідкуйте за акціями таких популярних бюджетних автобусних компаній як PolskiBusLeoExpressEcolines та LuxExpress.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія