Віза до Єгипту подорожчає з 25$ до 60$

Posted on Posted in Акції, розпродажі, новини, Дешеві тури

Єгипетський уряд прийняв рішення підвищити вартість туристичної візи по прибуттю з 25$ до 60$. Зміни мали би вступити в чинність 1 березня 2017 року. У туристичному середовищі запровадження уряду викликало хвилю негативних відгуків.

Про механізм переходу на нові ціни було заздалегідь повідомлено адміністраціям аеропортів. Попереднє підвищення цін на візи відбулося в квітні 2014 року. Тоді візи з 15$ подорожчали до 25$.

Туристичні оператори скаржаться, що про такі радикальні кроки уряд мав попередити хоча б за кілька місяців. Туроператори прогнозують плутанину і обурення серед туристів 1 березня 2017 року. Вже з’явився протест депутата парламенту проти цього підвищення цін на візи. Також уряд під натиском туристичного сектора вирішив відкласти введення нових цін на візи з 1 березня до 1 липня.

Уряд обґрунтовує необхідність підвищення цін на в’їзні туристичні візи зростанням вимог безпеки, в результаті яких вартість експлуатації аеропортів значно підвищилася.

Актуальні ціни на відпочинок в Єгипті у березні

Виліт з Києва

egypt-vacation1

egypt-vacation

Виліт зі Львова

egypt-vacation2

egypt-vacation3

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія