Віза до Єгипту подорожчає з 25$ до 60$

Posted on Posted in Акції, розпродажі, новини, Дешеві тури

Єгипетський уряд прийняв рішення підвищити вартість туристичної візи по прибуттю з 25$ до 60$. Зміни мали би вступити в чинність 1 березня 2017 року. У туристичному середовищі запровадження уряду викликало хвилю негативних відгуків.

Про механізм переходу на нові ціни було заздалегідь повідомлено адміністраціям аеропортів. Попереднє підвищення цін на візи відбулося в квітні 2014 року. Тоді візи з 15$ подорожчали до 25$.

Туристичні оператори скаржаться, що про такі радикальні кроки уряд мав попередити хоча б за кілька місяців. Туроператори прогнозують плутанину і обурення серед туристів 1 березня 2017 року. Вже з’явився протест депутата парламенту проти цього підвищення цін на візи. Також уряд під натиском туристичного сектора вирішив відкласти введення нових цін на візи з 1 березня до 1 липня.

Уряд обґрунтовує необхідність підвищення цін на в’їзні туристичні візи зростанням вимог безпеки, в результаті яких вартість експлуатації аеропортів значно підвищилася.

Актуальні ціни на відпочинок в Єгипті у березні

Виліт з Києва

egypt-vacation1

egypt-vacation

Виліт зі Львова

egypt-vacation2

egypt-vacation3

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

З повагою, Соломія