Онлайн-сервіс розрахує вашу подорож лоукостерами за кілька секунд

Posted on Posted in Акції, розпродажі, новини, Секрети мандрівника

Команда розробників з Білорусі створила універсальний сервіс для всіх, хто любить подорожувати лоукостерами. Сторінка eightydays.me, що наразі перебуває в режимі тестування, пропонує нам обрати місто вильоту/повернення та період подорожі. За цими даними система розраховує вартість транспорту між містами всередині Європи або Шенген-зони. Крім того eightydays.me пропонує орієнтовну вартість проживання на особу за даними booking.com та airbnb.com. Квитки на перельоти чи наземний транспорт можна забронювати одразу з системи.

Кілька прикладів:

iev-eighty

При розрахунку подорожі можна обрати від двох до п’яти міст, які система включить у план вашої поїздки. Якщо вам не сподобався маршрут, справа зверху є кнопка “shuffle”. Після натискання на неї система пересортує перельоти та запропонує нові сполучення.

bud-eighty

У лівій колонці представлені всі сполучення під час вашої мадрівки. Загальна ціна за транспорт висвічується справа знизу (на скріншоті ціна не відображена).

kyiv-eighty

Спробуйте самі >>>

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

З повагою, Соломія