Ernest тимчасово припиняє польоти

Posted on Posted in Ernest Airlines, Акції, розпродажі, новини

Італійська авіакомпанія інформувала пасажирів про те, що змушена тимчасово припинити продаж квитків на власні рейси, починаючи з 13 січня 2020 року, оскільки Національне управління цивільної авіації Італії (ENAC) повідомило про тимчасове призупинення дії експлуатаційної ліцензії перевізника з 13 січня 2020 року.

Продаж квитків на рейси буде відновлено, як тільки буде опубліковано відкликання цього повідомлення. Ліцензію може бути збережено, якщо авіакомпанія Ернест С.п.А. виконає передбачені чинним законодавством вимоги, після чого ENAC матиме підстави відкликати своє рішення.

Відповідно до прийнятого положення, продаж квитків було призупинено на всі рейси починаючи з 13 січня.

За додатковою інформацією ви можете звернутися до кол-центру компанії: (UA) +380 44 594 5838; (IT) +39 02 897 30 660

Для компенсації авіаквитків заповніть, будь ласка, форму.

Перейти на сайт Ernest >>>


Більше про акції авіакомпаній:

Подорожуйте за бонуси, а не за гроші!

- Готелі з великими знижками радимо шукати на сайті hotelscombined

- Якщо ви хотіли б забронювати комфортну квартиру, використовуйте сервіс airbnb та зупиняйтеся в місцевих мешканців (доступні умови: квартира повністю чи окрема кімната). При реєстрації на airbnb ви отримуєте знижку 54€ на перше бронювання.

- Щоб пересуватися містом зручно, отримайте 60 грн. на свою першу поїздку на таксі Bolt

- Не хочете турбуватися про побут у самостійній поїздці? Придбайте пакетний тур онлайн за допомогою сервісу misto.travel: порівняння цін та умов відпочинку + доступна ціна з кешбеком!

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

З повагою, Соломія