Ernest Airlines розглядають можливість створення власної бази в Україні

Posted on Posted in Ernest Airlines, Акції, розпродажі, новини

Це дозволило б збільшити частоту перельотів з України в Італію (наприклад, виліт зранку та повернення ввечері).

Нагадаємо, що Ernest Airlines почав літати в Україну 20 жовтня 2017 року. Першим напрямком став Мілан-Львів. 8 грудня авіакомпанія почала літати зі Львова до Венеції і Неаполь. 9 грудня Ernest Airlines вилетів з аеропорту Київ-Жуляни в Мілан і Неаполь. Новий рейс ми відвідали та детально описали.

Поки що авіаперевізник не планує літати з інших аеропортів крім Львова та Києва. Харківський та Одеський аеропорт не приваблює перевізника через низькі запити щодо італійського напрямку, а Чернівецький та Івано-Франківський аеропорти не влаштовують Ernest з огляду на низьку якість інфраструктури.

За матеріалами ЦТС

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія