З Польщі в Литву і Латвію поїде PolskiBus у співпраці з Eurolines

Posted on Posted in Акції, розпродажі, новини, Дешеві автобуси

З 25 листопада PolskiBus розпочинає регулярні рейси країнами Балтії у співпраці з EurOlines. Нова лінія E1 з’єднає Познань та Ригу, а Е2 – Гданськ з Вільнюсом:

E1 /00:30/ Познань – Варшава – Ломжа – Граєво – Августув – Сувалкі – Маріямполе – Каунас – Вільнюс – Панєвєжис – Бауска – Рига /17:30/

E2 /19:00/ Гданськ – Ельблонг – Олштин – Кентшин – Гіжицько – Сувалки – Маріямполе – Каунас – Вільнюс /6:20/

Всі рейси будуть здійснюватися компанією Eurolines. Автобуси бізнес-класу Сетра оснащені Wi-Fi, розетками, туалетами, кондиціонерами, розважальними системами. В автобусах Eurolines зручні сидіння з великим простором для ніг. Для поїздки вам необхідно мати при собі лише номер резервування.

Ціна на автобусні квитки з Польщі до Литви починаються з 99 злотих (600 грн.) за рейс Гданськ-Вільнюс та 189 злотих (1140 грн.) за рейс Познань-Рига.

 Гданськ-Вільнюс
Гданськ-Вільнюс
Познань-Рига
Познань-Рига

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія