FlixBus: 9 999 квитків по 0,99 злотих всередині Польщі, по 4,99 злотих міжнародні напрямки

Posted on Posted in FlixBus, Акції, розпродажі, новини

Автобусний перевізник FlixBus проводить акцію: 9 999 квитків на внутрішні та міжнародні напрямки (з Польщі в Будапешт, Прагу, Берлін та Відень). Акція триватиме до 8 березня. Подорожуємо до 26 березня 2018 року.

Акційні квитки з’являться в продажі о 12:00.

Напрямки від 0,99 злотих:

Wrocław – Kraków

Wrocław – Warszawa

Warszawa – Lublin

Rzeszów – Kraków

Warszawa – Gdańsk

Gdańsk – Wrocław

Напрямки від 4,99 злотих:

Kraków – Budapeszt

Wrocław – Praga

Warszawa – Berlin

Poznań – Berlin

Warszawa – Wiedeń

FlixBus - німецький лоукостер серед автобусних перевізників, мережа напрямків якого покриває цілу Європу. 13 лютого 2013 року перші маршрути перевізник запустив у Німеччині. Через кілька років FlixBus обєднався з мережею автобусів далекого сполучення MeinFernBus, а нещодавно викупив і бюджетну лінію автобусів Megabus. В Україні FlixBus співпрацює з перевізником LeoExpress на партнерських засадах.

За знижками від лоукостера FlixBus слідкуйте на нашому сайті за відповідним тегом.

Дізнавайтеся, як придбати дешеві квитки на автобус в країни Європи. Слідкуйте за акціями таких популярних бюджетних автобусних компаній як LeoExpressEcolines та LuxExpress.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія