Flixbus: Берлін-Котбус по 1€ + розіграш двох безкоштовних квитків

Posted on Posted in FlixBus, Акції, розпродажі, новини, Дешеві автобуси

FlixBus відкриває новий напрямок з Берліна до Котбуса (місто за 30 км від польського кордону). З цієї нагоди перевізник пропонує нам 1-єврові квитки на даний напрямок.Квитки доступні з 28 квітня, поки що їх достатньо.

Придбати дешеві автобусні квитки на сайті FlixBus >>>

дешеві квитки на автобус з Берліна в Котбус

Крім того, всім любителям автобусних поїздок безкоштовно Flixbus пропонує взяти участь у розіграші двох квитків на довільний напрямок.

виграти квитки на автобус

Просто оберіть місто виїзду і дайте відповідь на одне надлегке запитання. Взяти участь у конкурсі >>>

Дізнавайтеся, як придбати дешеві квитки на автобус в країни Європи. Слідкуйте за акціями таких популярних бюджетних автобусних компаній як PolskiBusLeoExpressEcolines та LuxExpress.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія