Розпродаж автобусних квиків від FlixBus від 5€ до кінця грудня 2017

Posted on Posted in FlixBus, Акції, розпродажі, новини, Дешеві автобуси

Німецький лоукостер серед автобусів FlixBus анонсував розпродаж квитків Німеччиною та Європою за ціною від 5€. Міжнародні рейси коштують від 19 євро. Подорожувати можна аж до кінця грудня 2017 року.

Всю мережу маршрутів FlixBus переглядайте тут >>>

znimok-ekrana-2017-09-15-o-17-32-27

znimok-ekrana-2017-09-15-o-17-33-16

regensburg-munchen

Перейти на сайт FlixBus >>>

prag-berlin

Досить зручно обирати найдешевші квитки за допомогою календаря.

FlixBus - німецький лоукостер серед автобусних перевізників, мережа напрямків якого покриває цілу Європу. 13 лютого 2013 року перші маршрути перевізник запустив у Німеччині. Через кілька років FlixBus обєднався з мережею автобусів далекого сполучення MeinFernBus, а нещодавно викупив і бюджетну лінію автобусів Megabus. В Україні FlixBus співпрацює з перевізником LeoExpress на партнерських засадах.

За знижками від лоукостера FlixBus слідкуйте на нашому сайті за відповідним тегом.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія