Автобусні квитки по 1€ між Угорщиною і Румунією (FlixBus)

Posted on Posted in FlixBus, Акції, розпродажі, новини, Дешеві автобуси

Акційна ціна на автобусні квитки з Угорщини до Румунії і навпаки! Всім, хто в липні планує відвідати ці країни, зверніть увагу на бюджетну пропозицію з/до Будапешта до Румунії.

Подорожуємо до 31 липня, квитки можна придбати до 12 липня 2017 року.

Ось кілька прикладів:

budapest-romania1 budapest-romania

Перейти на сайт FlixBus >>

Шукаєте причини поїхати до Румунії? Прочитайте статтю Артема Жукова про Румунські Карпати або про “Міста дружніх голубів і смачного винограду” – Брашов та Сігішоару.

FlixBus - німецький лоукостер серед автобусних перевізників, мережа напрямків якого покриває цілу Європу. 13 лютого 2013 року перші маршрути перевізник запустив у Німеччині. Через кілька років FlixBus обєднався з мережею автобусів далекого сполучення MeinFernBus, а нещодавно викупив і бюджетну лінію автобусів Megabus. В Україні FlixBus співпрацює з перевізником LeoExpress на партнерських засадах.

За знижками від лоукостера FlixBus слідкуйте на нашому сайті за відповідним тегом.

Дізнавайтеся, як придбати дешеві квитки на автобус в країни Європи. Слідкуйте за акціями таких популярних бюджетних автобусних компаній як LeoExpressEcolines та LuxExpress.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія