Автобусні квитки по 1€ між Угорщиною і Румунією (FlixBus)

Posted on Posted in FlixBus, Акції, розпродажі, новини, Дешеві автобуси

Акційна ціна на автобусні квитки з Угорщини до Румунії і навпаки! Всім, хто в липні планує відвідати ці країни, зверніть увагу на бюджетну пропозицію з/до Будапешта до Румунії.

Подорожуємо до 31 липня, квитки можна придбати до 12 липня 2017 року.

Ось кілька прикладів:

budapest-romania1 budapest-romania

Перейти на сайт FlixBus >>

Шукаєте причини поїхати до Румунії? Прочитайте статтю Артема Жукова про Румунські Карпати або про “Міста дружніх голубів і смачного винограду” – Брашов та Сігішоару.

FlixBus - німецький лоукостер серед автобусних перевізників, мережа напрямків якого покриває цілу Європу. 13 лютого 2013 року перші маршрути перевізник запустив у Німеччині. Через кілька років FlixBus обєднався з мережею автобусів далекого сполучення MeinFernBus, а нещодавно викупив і бюджетну лінію автобусів Megabus. В Україні FlixBus співпрацює з перевізником LeoExpress на партнерських засадах.

За знижками від лоукостера FlixBus слідкуйте на нашому сайті за відповідним тегом.

Дізнавайтеся, як придбати дешеві квитки на автобус в країни Європи. Слідкуйте за акціями таких популярних бюджетних автобусних компаній як LeoExpressEcolines та LuxExpress.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

З повагою, Соломія