Їздимо Італією всього за 1 євро: розпродаж від Flixbus!

Posted on Posted in Акції, розпродажі, новини, Дешеві автобуси

Німецький flixbus ще в липні зайшов в Італію та досі рекламує себе за допомогою промо-квитків по 1 євро. Їздити за такою чудовою ціною можна буде з лютого до квітня 2016 року.

Акційний напрямок: з та до Рима.

1eur-roma

Усі напрямки: Ancona, Bari, Bergamo, Bologna, Brescia, Brindisi, Ferrara, Firenze, Foggia, Genova, Grosseto, Lecce, Livorno, Lugano, Milano, Modena, Napoli, Novara, Padova, Pescara, Piacenza, Pisa, Reggio Emilia, Rimini, Rome, Turin, Trento, Trieste, Verona, Venice

Здається, потрапити до Рима стає набагато простіше!

slider_996x405_it_alle_wege_fuehren_nach_rom_03

Бронювання квитків на автобус >>> flixbus

Дізнавайтеся, як придбати дешеві квитки на автобус в країни Європи. Слідкуйте за акціями таких популярних бюджетних автобусних компаній як LeoExpressEcolines та LuxExpress.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія