На літо в Європу: автобусні квитки FlixBus від 6€ на популярні напрямки

Posted on Posted in FlixBus, Акції, розпродажі, новини

Німецький автобусний перевізник FlixBus допомагає нам планувати літо, пропонуючи порівняно дешеві квитки на багато популярних напрямків всередині Європи. Нижче – ціни на конкретні напрямки. Дати бронювання – з 1 червня по 31 серпня. Кількість акційних квитків обмежена на кожен рейс.

Подорожі з України та всередині Європи

(FlixBus співпрацює з місцевими перевізниками)

flixbus5

Подорожі з Чехії

flixbus5-3

Подорожі Італією

flixbus5-2

Подорожі Німеччиною

flixbus5-1

FlixBus - німецький лоукостер серед автобусних перевізників, мережа напрямків якого покриває цілу Європу. 13 лютого 2013 року перші маршрути перевізник запустив у Німеччині. Через кілька років FlixBus обєднався з мережею автобусів далекого сполучення MeinFernBus, а нещодавно викупив і бюджетну лінію автобусів Megabus. В Україні FlixBus співпрацює з перевізником LeoExpress на партнерських засадах.

За знижками від лоукостера FlixBus слідкуйте на нашому сайті за відповідним тегом.

Дізнавайтеся, як придбати дешеві квитки на автобус в країни Європи. Слідкуйте за акціями таких популярних бюджетних автобусних компаній як LeoExpressEcolines та LuxExpress.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

З повагою, Соломія