Квитки на поїзд FlixTrain всередині Німеччини – по 9,99€

Posted on Posted in Акції, розпродажі, новини, Міжнародні поїзди з України
36776339465_787771d153_b

Перевізник FlixBus запроваджує новий транспорт у своїй мережі, а саме – потяги. Поки що доступно небагато напрямків: Гамбург-Кельн та Берлін-Ганновер-Франкфурт-Штуттгарт. З нагоди запуску – розпродаж 9 999 квитків по 10 євро. У поїздах обіцяють той же wi-fi, комфортні сидіння, розетки і т.ін.

Купуємо квитки: 6 березня

Подорожуємо: 23 березня – 9 червня

Карта маршрутів:

flixtrain_map_green

Квиток на потяг Берлін-Франкфурт

berlin-frankfurt

FlixBus - німецький лоукостер серед автобусних перевізників, мережа напрямків якого покриває цілу Європу. 13 лютого 2013 року перші маршрути перевізник запустив у Німеччині. Через кілька років FlixBus обєднався з мережею автобусів далекого сполучення MeinFernBus, а нещодавно викупив і бюджетну лінію автобусів Megabus. В Україні FlixBus співпрацює з перевізником LeoExpress на партнерських засадах.

За знижками від лоукостера FlixBus слідкуйте на нашому сайті за відповідним тегом.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія