Акція в Італії: безкоштовний готель+сніданок [10 березня]

Posted on Posted in Акції, розпродажі, новини, Дешеве житло в Європі, Секрети мандрівника

Чи чули ви про таку ініціативу як Bed&Breakfast Day? Щороку в Італії проводиться акція серед різних готелів, що дарують одну ніч безкоштовно. Цього разу це 10 березня (субота).

Умови акції – забронювати мінімум 2 ночі в готелі з урахуванням 10 березня. В проекті щоразу бере участь все більше готелів, серед яких як прості B&B Hotels, так і готелі класу люкс. Цього разу на сайті представлено біля 10000 готелів. Деякі з них знаходяться в історичному центрі міст, а інші – на окраїні серед природи.

Міста, що беруть участь у проекті:

  • Верона
  • Рим
  • Мілан
  • Флоренція
  • Болонья

Готель у Флоренції (ціна за двох)

casa-italiana

Готель у Римі (ціна за двох)

casa-italiana1

Готель у Вероні (ціна за двох)

casa-italiana2

Перейти на сторінку акції >>>

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія