Греція у вересні: готові тури від 196€ з особи за 7 днів (виліт з Києва)

Posted on Posted in Акції, розпродажі, новини, Дешеві тури

Греція — це гарне місце, де є можливість чудово відпочити всією сім’єю, усамітнитися з другою половинкою або весело та драйвово провести час з дружньою компанією. Країна має репутацію туристичної Мекки з багатьох причин — м’який середземноморський клімат, тепле море, упорядкована прибережна зона, розвинена інфраструктура та велика кількість історичних пам’яток. Все це та багато іншого приваблює сюди туристів з усього світу.

Відпочинок на Криті від 196€ з особи

Острів Крит – місце, де зосередилися найпопулярніші курорти, а саме Ретімно, Ханья, Лассіті, Іраклія. Чудовий стан місцевої екології, понад 300 сонячних днів у році, пляжі з м’яким піском зроблять відпустку незабутньою.

Відпочинок на о. Крит у готелі з проживанням у двомісному номері на 7 ночей за ціною від 196€ з особи (393€ для двох)

222

У турпакет включено: авіапереліт в обидві сторони, трансфер, ваучер, проживання у готелі, харчування вибраного типу та страхування!

Відпочинок на курорті Лутракі від 223€ з особи

Курорт Лутракі — відомий своїми термальними і мінеральними джерелами. Розташований на березі Коринфської затоки. Помірний, середземноморський клімат. Понад 340 сонячних днів у році. Курортний сезон триває з травня по жовтень.

Відпочинок на курорті Лутракі у готелі з проживанням у двомісному номері на 7 ночей за ціною від 223€ з особи (446€ для двох)

23131223

Відпочинок в Салоніках від 435€ з особи

Салоніки – культурна столиця країни, місто свят і фестивалів. Тут можна оглянути спадщину світового значення: пам’ятники, музеї, археологічно значущі місця. Старовинні вулиці та площі. А також гарні пляжі та тепле море.

Відпочинок у Салоніках у готелі з проживанням у двомісному номері на 7 ночей за ціною від 435€ з особи (871€ для двох)

212121213

Як забронювати тур?

1. На сайті misto.travel оплатіть 10% від вартості обраного туру

Це необхідно для бронювання туру в туроператора. Після оплати кошти не списуються з карти, а блокуються туроператором до моменту підтвердження туру. Туроператор списує кошти тільки після підтвердження туру і надає ваучер, який засвідчує ваше бронювання. Гарантію збереження коштів надає Приватбанк.

2. Введіть паспортні дані

Для бронювання туру необхідні дані закордонних паспортів всіх туристів.

3. Отримайте підтвердження бронювання

Отримаєте ваучер, який підтверджує бронювання в туроператора. Ваучер засвідчує те, що за вами зарезервовані авіаквитки, трансфер і номер в готелі. В більшості випадків підтвердження надходить в робочий час через 2-3 години після бронювання туру. Іноді в гарячий сезон по непопулярним напрямкам підтвердження можна очікувати до 2-х днів. Після підтвердження туру з карти списується заблоковані кошти і ви отримуєте ваучер. По номеру ваучера ви можете пересвідчитись на сайті туроператора, що тур заброньований і підтверджений.

4. Оплатіть решту суми

Оплачуйте напряму на розрахунковий рахунок туроператора. Оплатити можна картою, в банку, платіжному терміналі або через інтернет-банк. Після підтвердження туру туроператор надає рахунок, якого необхідно оплатити протягом 2-х банківських днів. Оплатити можна готівкою в будь-якому банку, платіжному терміналі Приватбанку, через клієнт-банк, або банківською картою. Якщо ви відмовляєтесь від оплати туру – то тур анульовується і передоплата не повертається. Згідно Законодавства України всі тури оплачуються тільки в гривнях. Кожен туроператор встановлює курс валют самостійно і він може відрізнятись від ринкового. Перевірити курс туроператора можна на його офіційному сайті.

5. Отримайте документи

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія