Відпочинок на о. Крит (Іракліон) за 192€ у травні-червні (переліт з Києва та готель включено)

Posted on Posted in Акції, розпродажі, новини, Дешеві тури

Сервіс онлайн-бронювання відпочинку misto.travel спільно з туроператором Anex-Tour пропонує ну дуже дешеві пакетні тури до Греції. Всього 192 євро з особи коштує 7-денний відпочинок на Середземному морі, якщо ви їдете вдвох або більшою компанією. До вартості туру входить авіапереліт, страхування та проживання в готелі з обраним харчуванням. Вильоти за таку ціну доступні вкінці травня та у червні.

Пакетні тури в Іракліон (о. Крит) – виліт 31 травня на 8 ночей/9 днів

tiur1

Переглянути більше турів >>>

Пакетні тури в Іракліон (о. Крит) – виліт 8 червня на 7 ночей/8 днів

tiur

Переглянути більше турів >>>

Для відвідування Греції до 11 червня потрібна шенгенська віза. Якщо у вас біометричний паспорт, після 11 червня віза потрібна не буде.

Як забронювати тур?

1. На сайті misto.travel оплатіть 10% від вартості обраного туру

Це необхідно для бронювання туру в туроператора. Після оплати кошти не списуються з карти, а блокуються туроператором до моменту підтвердження туру. Туроператор списує кошти тільки після підтвердження туру і надає ваучер, який засвідчує ваше бронювання. Гарантію збереження коштів надає Приватбанк.

2. Введіть паспортні дані

Для бронювання туру необхідні дані закордонних паспортів всіх туристів.

3. Отримайте підтвердження бронювання

Отримаєте ваучер, який підтверджує бронювання в туроператора. Ваучер засвідчує те, що за вами зарезервовані авіаквитки, трансфер і номер в готелі. В більшості випадків підтвердження надходить в робочий час через 2-3 години після бронювання туру. Іноді в гарячий сезон по непопулярним напрямкам підтвердження можна очікувати до 2-х днів. Після підтвердження туру з карти списується заблоковані кошти і ви отримуєте ваучер. По номеру ваучера ви можете пересвідчитись на сайті туроператора, що тур заброньований і підтверджений.

4. Оплатіть решту суми

Оплачуйте напряму на розрахунковий рахунок туроператора. Оплатити можна картою, в банку, платіжному терміналі або через інтернет-банк. Після підтвердження туру туроператор надає рахунок, якого необхідно оплатити протягом 2-х банківських днів. Оплатити можна готівкою в будь-якому банку, платіжному терміналі Приватбанку, через клієнт-банк, або банківською картою. Якщо ви відмовляєтесь від оплати туру – то тур анульовується і передоплата не повертається. Згідно Законодавства України всі тури оплачуються тільки в гривнях. Кожен туроператор встановлює курс валют самостійно і він може відрізнятись від ринкового. Перевірити курс туроператора можна на його офіційному сайті.

5. Отримайте документи

Отримайте на електронну пошту всі документи на тур: авіаквитки, ваучер на готель, трансфер і страховку. Роздрукуйте документи на принтері і готуйтесь до відпочинку.

1001idea.info